Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó kis testmozgás egy...

Valami jó kis testmozgás egy lusta disznónak? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Például a helybenfutás használ valamit?
2018. ápr. 19. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagy lusta, ha képes vagy helybenfutni... Én néha elmegyek sétálni :) Mondjuk ez teljesen jó.


A helybenfutás éget kalóriát, én speciel annyira hasznosnak nem tartom, nem tudsz kint futni valami szép helyen inkább?

2018. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem mint lusta embernek a séta és a jóga vált be, de ha van kivel, akkor jobb focizini vagy valami mást játszani.
2018. ápr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
57%

A helybenfutás valami borzasztó unalmas lehet!!!

Ha kertes házban laksz, akkor trambulin (10 perc ugrálás után lóg az ember nyelve)

Ha van a közelben bicikliút, vagy valami jó kis sima út, akkor görkori. Görkorizni nem olyan, mintha sportolnál, inkább móka. Pláne ha viszel valami kis hangszórót, amin zenét hallgatsz, vagy hangoskönyvet, vagy bármit, ami érdekel. (Védőfelszerelés kötelező)

Ha mindenképp ragaszkodsz ahhoz, hogy a 4 fal között maradj, akkor ugrókötél (az ízületeket eléggé megterheli)

2018. ápr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Legalább te bevallod,hogy lusta disznó vagy :)

Nincs recept,hogy mit kellene csinálnod, csak van valami mozgásforma ami valamennyire is érdekel?!

A séta szerintem pl marha unalmas és inkább időpazarlásnak érzem.

Egyébként minden lusta disznó képes megszeretni a mozgást csak el kell kezdeni.

Olyan mint a dohányzás vagy csokievés csak sokkal hasznosabb :)

2018. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
A helybenfutás tökéletes, ha élvezed. Sokan a táncot ajánlják, hát némi topogás-tekergésnél biztos jobb, ha folyamatosan (helyben) futsz. Gyors zene a füledbe, és jó lesz.
2018. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Az én ajánlatom a társaság és a rendszeresség.

Teremfoci, tenisz, tollasozás, kosárazás, stb. Ezek is inkább játékok, és a társ addig fog nyúzni, amíg mentek.

Egyébként meg bármi, amihez kedved van. Egyik nap squash, másik nap úszás, hétvégén túrázás, biciklizés. Így nem fullad unalomba, és minden izomcsoportot átmozgattál. Menet közben megtalálod azt is, amihez kedved van.

A táncot írta valaki, hogy nem jó. Mikor én javaslom, akkor nem arra gondolok, hogy otthon lötyizik a kedvenc zenéjére. 🙃

De két óra szamba, néptánc, vagy street dance egész jó kis zsírégetés. Vagy egy jó buli hajnalig, ha észben tartod, hogy az alkohol csak üres kalória. 😉

2018. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
sárban hempergés ujjiii röf. Ártani nem használ.
2018. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Szobabiciklit berakod tv vagy számítógép elé, aztán zenét hallgatsz/filmet nézel?
2018. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Én is ilyen vagyok, vagyis inkább halogató típus.

Nekem ami bejött, az a séta, mert azt viszont meg tudom állni, hogy ne szálljak buszra, helyette gyalogoljak, továbbá egyértelműben az olyan "sportok", amiket élvezek is, mint a biciklizés és rollerezés. Mivel ezeket szeretem csinálni, így könnyebben belekezdek, mint egy nyelvlógatos, halál unalmas, monoton mozgásformába.

2018. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
29%
Egy dolog jöhet szóba, amit egy lusta disznónak is merek ajánlani, az pedig a SEX! Sexelj többet, sokkal többet!! Ha már az aszonykád nembirja, és elutasít, akkor uggorj átt a szomszédasszonyhoz. Lényeg hogy lehető legtöbet sexelj, és meglátod meglesz az eredménye! Sok sikert, te lusta disznó!:)
2018. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!