Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon bűntudatom van! Ma nem...

Nagyon bűntudatom van! Ma nem bírtam és túl sokat ettem. Megtudnátok mondani hogy körübelül mennyi kcl ez?

Figyelt kérdés

Minden héten 1 kg le tudtam adni.

Már 4 kilót leadtam. Csak ma elszaladt a ló velem. Ezeket ettem ma :

7:10 fél alma egy 20g müzliszelet

14:30 1 kocka csoki egy 22g kenyér nutellával

2db sült tojás reszelt sajtal két szelet 22 g kenyér szalámival vajkrémmel.

4 db keksz ilyen magvakból van

15:03 egy kocka csoki

16:02 egy alma egy negyed nápolyi

17:43. Egy pohár müzlis tej egy rafelló

19:20 egy tányér rizses hús


2018. ápr. 20. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Fél alma, negyed nápolyi... tyűha, vannak bajok.
2018. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Istenem se buta vagy.. bőséges reggeli, tízórai, ebédre főtt kaja, hús, zöldség, köret. Ezek mellett eszedbe se jutna csokikat enni, se össze vissza enni a cukros szarokat. De mint látod a saját tested sokkal okosabb mint te magad..
2018. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem volt otthon főtt étel én meg nem tudok főzni.
2018. ápr. 20. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

megnyugodhatsz, mivel nem sok :D

Azon csodálkozom h,h tudnak ilyen keveset enni.

2018. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én máshogy eszem, így tippelni se tudok, amúgysem tudom a mennyiségeket, de nem tűnik soknak.


Én ma ettem ebédre 2100 kcalt, de bűntudatot nem érzek :D Azért nem kellett volna, tegnap sem volt gyenge napom, előtte jó volt... Nézd, ha ritkán lengsz ki, az belefér, de az ne ilyen parányi vackokkal menjen. A rizses hús, a tojás OK, az almával sincs nagy gond (a féllel sem, nálam olyan is van, hogy 20 gramm alma, mert egy fél sok lenne, ez még nem jelent semmit), de ezek a kis falat izék nem egy kiegyensúlyozott, rendes étrendre utalnak. 22g kenyér, jaj. Bár én is mérek mindent grammra, de azért no, túl kevés tisztességes étkezés van.

Negyed nápolyit hogyan lehet megenni? :D Jogod van hozzá, csak elképzelem, hogy egy nápolyiszeletet éles késsel negyedelek... Bár lehet, hogy nyolcas csomagból 2.


Csak akkor tudod meg a kalóriát, ha mindent lemérsz grammra és a saját adataival beírod (mert kézzel számolni ódivatú és még macerásabb), de tök felesleges, ma ettél mindenféléket, egy napon semmi nem múlik, főleg, hogy nem ettél sokat, s a pici mennyiségek s rendes ételek miatt még olyan borzasztóan rosszul sem.

2018. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Remeld h nem lesz ez mindennap

Fogytal 4 kg ot a szervezet bepanikolt , es olyan hormonok termelödnek amelyek az evesre serkentenek , túlélési ösztön bekapcsolt

A biológiát kicselezni nagyon nehéz!

2018. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!