Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A súlyomból szeretnék leadni...

A súlyomból szeretnék leadni kb.5-10 kg-t, milyen edzésekkel érhetném ezt el?

Figyelt kérdés
Nincs egy hónap és 13 leszek, most 58 kg vagyok, azért irtam hogy 5-10 kilót szeretnék leadni mert nem tudom hogy mennyit fogok változni a leadott kg-kal, szóval az a lényeg hogy akkor hagynám abba amikor elértem a kívánt alakot. A fogyáshoz tartozó étrend már megvan csak még nem kezdtem el, mert majd az edzésselegyüdt szeretném. Ha weboldalakat linkeltek az is tökéletes de azért jó ha ti is írtok pár dolgot. akik már átestek ezen azoktól örülnék ha írnának egy pár tanácsot. A válaszokat előre is köszönöm.!
2018. ápr. 20. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2018. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
150cm
2018. ápr. 26. 15:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a felkarom kicsit vastagabb lett a combommal együdt, es lett egy kis felesleg is a hasamon egyébként a többi rendben van..........szóval így konkrét dolgok ezek lennének
2018. ápr. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!