Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlatok még h sikerüljön?

Mit ajánlatok még h sikerüljön?

Figyelt kérdés

Szóval 168 cm vagyok kb 95 kiló. 15 éves lány

Felvétel egy gimnáziumba ahova szerettem volna menni. A sulyom eddig is zavart de most ?! Annyi szép fiú van. Meg annyi csinos lány. Van 4 hónapon szeptemberig . Mit ajánlatok? Hányszor egyek egy nap ? Mit ? Mit tornazak ? A cél olyan 60 vagy 68 kiló lenne.


2018. ápr. 23. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem reális a célod, egészségesen jó, ha feleennyit fogysz addig, de ahhoz is oda kell tenned magad.

Háényszor egyél egy nap? Ami neked jó, lehet fogyni kevés és sok étkezéssel is, kinek ez, kinek az könnyebb, kinek mindegy s inkább az étrend számít. Az étrend a legtöbbeknek meghatározó, az jó legyen. Az alapokat biztos tudod, nézd meg az étrendedet s hanyagold a problémásabb elemeket (cukros italok, cukros rágcsák, sós rágcsák halommal, unalomevés). S tapasztald ki, mi laktat tartósabban, jobban.

A mozgásnál is azt tudom mondani, hogy csináld azt, amit szeretsz vagy bírsz... Gyaloglás (inkább később kocogj/fuss, a jelen feleslegeddel kevésbé ajánlott), úszás, biciklizés, tornák (eleinte ne ugrálósak menjenek), vannak lehetőségek.

2018. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!