Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra gyanánt próbálta...

Fogyókúra gyanánt próbálta valaki a Chia magot?

Figyelt kérdés
Ha igen,mik a tasztalatok?
2018. ápr. 25. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Részletesebben le kéne írnod a kérdésben, hogy mégis hogyan kívánod alkalmazni a chia magot fogyókúra gyanánt. Mert ha úgy, hogy a mostani étrended mellé még napi egy evőkanál chia magot is hozzáteszel, akkor hízni fogsz tőle, nem fogyni. Mire vagy kíváncsi? Milyen ízű? Mit lehet vele kiváltani? Ezekre meg ott a Google.

2018. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan hatalmas nagy hibát követtem el azzal hogy feltettem ezt a kérdést?Ebből rögtön az jön le neked hogy buta vagyok?Akkor valószínűleg az életed során soha nem kérdeztél meg senkitől semmit,mert mindenre tudtad a választ...
2018. ápr. 25. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Az se tudjuk,mi a sz@rt akarsz tudni egyáltalán.
2018. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

4.!

Köszönöm hogy te legalább értelmes választ tudtál adni!

Valójában elég sokat olvastam erről a magról a google-ban,csak tapasztalat szerzés miatt gondoltam hogy felteszem a kérdésemet,hogy valóban használ e!

Úgy gondoltam igen,hogy az étrendem mellé enném!És mivel olvastam hogy pajzsmirigyre is jó hatással van,gondoltam ki kellene próbálni hogy hátha ;) De nem tudom eldönteni érdemes e foglalkozni ezzel!

2018. ápr. 25. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a chia magtól nem fogsz fogyni. A chia magból tudsz csinálni magadnak ilyen desszert félét és ezért van körülötte ez a hájp hogy kevés kalória van benne de laktató illetve finom is, legalábbis nekem ízlik nekem a mák ízéhez hasonlít. Szóval annyival fogja előre vinni a fogyásod hogy laktat így eltelsz vele kevés kalóriával legalábbis én ezért szoktam enni meg mint mondtam finom.
2018. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még most is eszem, és nincs semmi bajom tőle. A joghurtba este teszek egy kanállal, reggelre pedig megduzzadnak és nagyon jól laktat, nem vagyok éhes egy óra múlva!☺ Én ezért szeretem. chia magot.

2018. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szeretem a* bocsi elírtam
2018. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat :)
2018. ápr. 25. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem fáj tőle a gyomrom, pedig tényleg hosszú időre elcsapja az éhségérzetet.
2018. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy buta vagy, sem pedig az ellenkezőjét, mert ezt egy kérdésből esélytelen megállapítani. A visszakérdezéssel inkább elmagyarázni próbáltam, hogy mit nem értek a kérdéseden, és miért nem értem. (#1 válaszoló)
2018. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!