Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrend kérdés: Hogy lehet ez...

Étrend kérdés: Hogy lehet ez ennyire sok Kcal?

Figyelt kérdés

Ez egy szétszórt napom volt, alig volt időm enni és azt ettem, amit itthon találtam, mielőtt azt kérdeznétek, miért eszek ilyen fura dolgokat. Mit gondoltok, miért sok?


Reggelire egy tejeskávét ittam, nem voltam éhes.

Ebédre 4db virslit és zöldségeket ettem: 2 paradicsomot és egy fél kígyóuborkát.

Délután: főtt tojást és 1 almát.

Vacsorára: szintén almát, kb. 2db-ot.


Este nagyjából összeadtam a kcal-t, hogy milyen nap volt ez, és az jött ki, hogy 1400 kcal.


Érzésre meg alig ettem valamit. Elszámoltam? Vagy ezek hízlaló dolgok??? Hiszen még semmi köret sem volt, sem kenyér, sem más.



2018. ápr. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Tejeskávéban is lehet sok. Pl cukor meg tej miatt. A virsli és a tojás is kalóriadús, az almáról nem is beszélve.
2018. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Többnyire a szénhidrátot kellett számolnom korábban, és a kcal-t még nem tanultam meg. Számomra megdöbbentő volt ez, hogy jól nem laktam, de ennyire sokat bevittem.
2018. ápr. 28. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alma NEM kalóriadús 😂 ettől a naptól 1 grammot nem fogsz hízni, de azért holnap már maradj az eredeti keretednél.
2018. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elszámoltad. Amit leírtál, az kizárt, hogy 1400 kcal legyen.
2018. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

A bolti virsliket felejtsd el inkább. Ne is hús van bennük. Ha elolvasod az összetevőit, rá lesz írva egy csomó egészségtelen dolog, tömegnövelőszerek. Ha 70-80% a hústartalma, az is azt jelenti, hogy 70-80% "selejt" hús van benne. Virslibe jó az összes undormány, amit másra nem használnak fel.

Amúgy a virslik általában zsírosak, így magas a kalóriatartalmuk.

2018. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 virsli 250 kcal lenne? Vagy a tejeskávét sok cukorral iszod, vagy a tojás volt több darab?


Van olyan, hogy alig eszel és 1400 kcal, évek óta számolok s máig meg tudom lepni magam... 1400 kcal nagyon kevés étel tud lenni s persze kalória is, egy kicsi ebéd nekem.


A kalóriatöbblet hizlal, nem az egyes ételek. Ha bevágsz egy csomó húst vagy tojást zöldséggel, az is simán hizlal, ha többletbe kerülsz vele, ez világos.

Az alma pedig erősen cukros, persze 1-2 beleférhet neked, másnak pedig fél se. Én csak laktató ételeket eszem, ha fogyni akarok (plusz mást is, ami nagyon kell, de mikromennyiségben), különben gond lesz.

2018. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!