Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha nem vagyok...

Napnapután69 kérdése:

Mit tehetnék ha nem vagyok elég kitartó?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék leadni 7-8 kilót de sose vagyok elég kitartó...mindig belekezdek de abbahagyom:( nem tudnátok tanácsot adni mit tegyek? Kérlek az offolók kíméljenek 16l
2018. ápr. 29. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Változtass! Legyél kitartó!
2018. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%
Ami bennem a nagyon nagy lelket tartja az, ha motivációs videókat nézek, vagy ráfüggök egy olyan csatornára a youtube-on, amin egy ember vezeti végig az ő munkáját és azt, hogy hogyan él egészségesen. Csatolom az egyik kedvenc videóm: [link]
2018. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én ikszelek a falon egy naptárban. Jól sikerült nap zöld x, rosszul piros. Így csak 1 napot kell egyszerre kibírni, és jó ránézni a többnyire zöld ikszekre.
2018. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számít, hogy milyen magas vagy és hány kiló. A legtöbbnek, akik szeretnének leadni, de nem elég kitartóak és tinik, valójában nem is kell leadni, mert a célsúly egy irreális egészségtelen soványság, amihez a lépéseket normális, hogy nem tudják megtenni, mivel lényegében a szervezetük életfunkciót akadályozzák velük.
2018. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az motivál, h mindennap mérem a súlyom, és ha mondjuk fogytam 10 dekát, akkor azért csinálom tovább, hogy nehogy elrontsam, ha meg híztam 10 dekát, akkor meg azért, hogy helyrehozzam. De neked magadnak kell megtalálnod, hogy téged mi motivál a legjobban!
2018. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben más nem tud segíteni, magadban kell átlendülnöd egy ponton, amennyiben csak az elhatározás hiányzik...


Viszont segíthet egy jobb étrend, ahol nincs szükséged különösebb akaraterőre, mert élvezed az egészet, miközben fogysz. Vagy egyszerűen többet mozogsz s máris nem kell olyan keveset enned, hogy kopogjon a szemed egész este. Nem tudom, mi okozhatja a kudarcodat, márpedig ezt az okot kellene felkutatni és eliminálni.


Nekem már rég megvan a jó étrend, csak az kevés volt. Belőttem az időzítést (kb. mikor célszerű ennem s mekkorát, bár ez utóbbi elég automatikus)... S most már a lelkiállapotomon múlik az egész s kicsit az önfegyelmemen, mást nem okolhatok. Ha fejben elhatározom magam, megy a dolog, ha nem érdekel semmi és felrugom az egészet, akkor persze nem. De ennek megoldására nincs recept, valahogy akarnod kell.

2018. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fényképezd le magad fehérneműben és tedd egy olyan testű nő fényképe mellé amilyen szeretnél lenni.

A jó nőket mindenki irigyli.

2018. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!