Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súly leadása után lehet...

Nagy súly leadása után lehet valaki olyan szép, feszes mint azok, akikre azt mondják, hogy "tökéletes alakjuk van"?

Figyelt kérdés
Persze sok munkával... Edzés, étrend meg akarat és kitartás megtartásával.
2018. máj. 1. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Igen, lehet. Plasztikai műtéttel. Akármit csinálsz, a megnyúlt bőrt máshogy nem tudod eltüntetni.
2018. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nagy fogyás után a bőr nem tud visszaállni a normál méretre. Hogy ez 15, 30 vagy 50 kiló plusznál van, az genetika is, persze a fogyási módszer is ott van, az életkor is... Van egy határ és fölötte nincs mit tenni, lötyögni fog a bőr.
2018. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez a súly nagyságától függ.

Én még nem láttam olyat, hogy kövér ember nagy fogyás után bomba lett volna. Mind lógós lett, a fiatal is.

Tudom mit beszélek, kondizom és hát ott bizony, a ruhán is átüt a lógó bőr.

2018. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ebben az életben elbuktam azt, hogy számomra szép legyek.
2018. máj. 1. 18:57
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Fel is adod csak emiatt?? Hát akkor maradj is dagadt.


Rajtam kb. 30 kiló zsír volt, hatalmas mellekkel, jó nagy hassal. A melleimből hamar lefogytam (annak ugye nagyja zsír), azt meg is kellett műttetnem, hogy jobban érezzem magam.


A hasam és a fenekem más téma: azokat sok-sok sporttal nagyon szép feszesre formáltam. Nagyon bomba alakom van most. Izmos, feszes. Igen, mellett hozzá a jó diéta, de mozgás nélkül most nem így néznék ki.

2018. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
A mellem lóg, ez van. A hasamon a bőr akkor lóg, ha előre hajlok, akkor én látom, de egy jobbfajta pólóban, normálisan állva vagy ülve nem látszik. 35 kg fogyás után, 39 évesen.
2018. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem adom fel, természetesen. Viszont reálisnak kell lenni, mivel az énképem nem az. Legalább a tudásom legyen az.


Akárhogy is nézek ki, mindig kövérnek látom magam. Persze ez most sajnos reális, mert sok a feleslegem (30 kg-t mindenkép szeretnék leadni)...de sokkal kevesebbként is ugyan ilyennek láttam magam.


Próbálom elképzelni, hogyan szeretnék kinézni, mert magamnak szeretnék tetszeni. Nekem is nagy melleim vannak...akkor tőlük gondolom el kell búcsúznom, bár mindig is nagyok voltak. Kár, de azt hiszem megéri.

2018. máj. 1. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gyorsan akarod leadni azt a 30 kilót,hanem fokozatosan, egy bizonyos fokig követi bőröd a tested kisebb méretét.
2018. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén, nekem a fogyókúra legjobb hozadéka volt, hogy kisebbek lettek a melleim. Régen még amikor iskolába jártam, tesiórán nagyon frusztrált, nem mertem futni, kosarazni, mindig ugráltak fel-le, akármilyen melltartót vettem. Most, hogy lefogytam és A-s mellem lett, felszabadultan járok ki a szabadba futni, mert nem érzem úgy, hogy két labda pattog a mellkasamon.
2018. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!