Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy érzem -10 kiló sem lesz elég?

Úgy érzem -10 kiló sem lesz elég?

Figyelt kérdés

155 centi vagyok, 59 kiló. 62-röl indultam. Elhiszem, hogy nem zsírból fogytam.

Már 4 éve boxolok, elötte is sportoltam, tehát izom is van rajtam, de azon zsír.

Föleg a fenekem a problémás és a combom, de a karom is.

Szòval, úgy gondoltam, ha kb. 50 kiló lennék, wz már böven elég lenne. Viszont most elbizonytalanodtam, mert szerintem sokkal több háj van rajtam. Ez lehetséges?



2018. máj. 4. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy tetzsírmérő személymérleg választ adna a kérdésedre. Néhány ezer forint. Ilyen magassághoz testalkattól függően 42-50 kg passzol egy felnőtt nő esetében.
2018. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45-50kg nak kéne lenned kb ehez a magassàghoz szerintem ha még 10et leadsz bőven oké lesz nyugi :)
2018. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha izmos vagy és az is akarsz maradni, akkor nemigen lehetnél 50 kilónál kevesebb.
2018. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit számít ez most? Majd meglátod, meddig marad rajtad háj. Ha rosszul fogysz és sok izom megy le, akkor tovább kell menned, mintha rendesen csinálod.

Sosem értettem, miért akarja valaki a kezdet kezdetén tudni, hogy ő majd 48,2 kg-osan lesz tökéletes. Amúgysincs ilyen. Sáv van és adott zsírmennyiséggel is jópár kilót ingadozhat a testsúly.

Nekem pl. 56 kg a hozzávetőleges célom, de lehet, hogy 51, lehet, hogy 58 lesz a jó... Majd meglátom. Az tuti, hogy nem a mérleg által mutatott érték fog érdekelni, hanem a kinézet. Utána pedig remélem jó sok kiló fog feljönni, nincs elég izmom. NEM a kilók számítanak.

2018. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd menet közben meglátod. Addig fogyjál amig elégedett nem vagy magaddal (persze egészséges határokon belül) .
2018. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!