Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Vizesedes? Az lehet hogy a szervezetem vizet tart vissza és azért lett vastagabb a combom illetve több a súlyom?

2018. máj. 8. 15:23  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet. De az is lehet, hogy híztál.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. máj. 8. 15:31 Privát üzenet
Lehet, de azt az ember érzi és általában nem csak combon.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. máj. 9. 06:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha napi 500-600 kalóriát ennék akkor fogynék vagy a szervezetem elkezdene raktározni? (Nem csinálnék ilyen hülyeséget csak érdekel)
Miert nagy a combom? 16/L
Hogyha 1 hétig kb.1000 kcalóriát eszem, akkor azt koplalásnak veszi a szervezetem?
Lehetséges hogy a combom es a hasam vizesedik?
A napi bevitt kalóriám kevesebb mint amit igényelne a kalóriadeficit szerint a szervezetem, ez probléma lehet hosszabb távon?
Normális, hogy olyasmit kíván a szervezetem, amit eddig alig ettem?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!