Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyjából mennyit fogynék 1...

Nagyjából mennyit fogynék 1 hét alatt így?

Figyelt kérdés

Reggeli:1 tükörtojás (olaj nélkül)

Ebéd:fél mangó és fél banán (alma, eper, ha valamelyik nincs, vagy valamilyen gyümölcs, de inkább az eredeti változat)

Vacsora:holnap pl. joghurtot eszek (98 kcal), viszont általában salátát ennék majd, vagy zöldséget(paprika, uborka, stb)


Ne mondjátok, hogy úgysem bírnám, mert most is kevesebb, mint 600 kcal alatt szoktam enni, mert ez a mennyiség sok nekem

Ülő életmódot folytatok, napi kb. 1 órát sétálok

Meg időm sincs enni, reggelizni tudok normálisan (arra a tojás pont elég is nekem) ebédelni meg 3 körül szoktam, mert ekkor érek haza és max. 5-ig eszem



2018. máj. 8. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nem írtad le hány kg vagy, milyen magas stb


ha 200kg vagy akkor több kilót

ha csak 40 akkor felet ,esetleg 1kg

2018. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Extrém koplalás, most nem sorolom a hátrányait, de átkozottul idióta ötlet ezt csinálni, lebontod az izmaid s persze zsír is megy le, de az nem baj.


De, van időd enni, ha akarsz, muszáj. De ha úgy érted, hogy reggel és 3 között nincs (bár azt is kétlem), az még nem gond, amennyiben nem éhezel ki. Egyszerűen eszel, amikor otthon vagy.

De SOKKAL több ételt kell bevinned, mert óriási bajok lesznek.


Egy ideig bírni egy dolog, attól még éhezteted a tested és arra kényszeríted, hogy önmagát bontsa s nemcsak a zsírra gondolok itt.

2018. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hagyjuk érvényesülni a természetes szelekciót. Csinálja csak,érte nem kár.
2018. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

No comment...

Tudod te, mennyi cukor van a mangóban és a banánban?!

Nálam ennek garantált hiperglikémiás sokk lenne a vége, és biztos híznék 3 kilót, ha egy hétig így étkeznék.

Csak tegyünk tisztába mindent:

Nyakon öntheted a tojást egy üveg olajjal is - nem fogsz hízni tőle.

Ellentétben az ilyen cukros gyümölcsöknek hihetetlen magas a glikémiás indexe.

Az olajból, sőt semmilyen zsírból nem lesz soha a büdös életben testzsír!

Ez egy óriási tévhit, amiért egyébként ölni tudnék...már mint azokat az idiótákat, akik ilyen ökörségeket terjesztenek. 😂


Egyél zöldséget, alacsony szénhidrát tartalmú gyümölcsöket, de a banánt hagyd ki.... a gyilkos cukortartalmú mangófái meg pláne!!!

2018. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*mangót
2018. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!