Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így beindul a fogyásom? Ja és...

Így beindul a fogyásom? Ja és az normális ha híztam a diéta alatt? 2hete csinálom

Figyelt kérdés

napi 1200 kcal és félóra mozgás, a mozgás ezeket foglalja magába:

Guggolás 100

Felülés 100

Kitörés 100

Lépcsőzés 100

Meg olyan hogy négykézláb vagyok és olyan mintha úgy futnék(nemtudom érthető volt-e xd ) abból is 100

Meg kocogni szoktam 1 héten 2x de a fentiek közül mindet mindennap csinálom. 18kg feleslegem van



2018. máj. 9. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát azt megnéztem, hogy 18 kg felesleggel te megcsinálsz 100 guggolást, 100 felülést, 100 kitörést SZABÁLYOSAN!

Én, aki eléggé edzett vagyok se tudok egyszerre ennyit megcsinálni, csak darabonként pár perc pihenővel közte.


Csináld fokozatosan és növeld fokozatosan az adagokat.

Azaz 1200 kcal-ra mit foglal magába?

Mennyi vizet iszol egy nap?


Egyébként hiába csinálsz mindennap ennyit, egy idő után a szervezeted meg fogja szokni és már semmit se fogsz vele elérni.

2018. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy megy ennyi szabályosan:D 18kg még nem azt jelenti hogy 1 bálna az ember hogy ne tudjon ennyit megcsinálni, guggolás pihenő nélkül megy, felülés is, egyedül a kitörésnél tartok félperc pihenőt, egyébként gondoltam rá hogy hetente növelem a létszámot

Víz naponta 2l

1200kcal: mikor mit igazából. kivéve kenyér, tészta

2018. máj. 9. 11:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Eredeti kérdés: sikerül így fogynom egyáltalán vagy nem?
2018. máj. 9. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Napi 1200 kalóriával minden normális testalkatű felnőtt ember fogy.
2018. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2018. máj. 9. 12:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1200 kcal mellett valami nagyon furcsán belassult anyagcsere kell, hogy ne fogyjon valaki s ennek összehozására nem mindenki képes.

Úgyhogy szinte 100%, hogy fogyni fogysz, észrevehető tempóban.


Én mozognék mást is s ha már lábra edzek, inkább kevesebbet, súllyal, de ez a te dolgod, végülis a kitörés is jól terhel... A felülés helyett kímélőbb a hasprés s mindenre kell edzeni, nemcsak lábra és hasra, sosem fogtam fel ezt a női mániát...

2018. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Nem normális hogy híztál. Bár... Azt írod diétázol, de a kérdésre, hogy mit eszel, azt írod mikor mit, kivéve kenyér, tészta. Hááát.. ez így azért nem nevezhetõ diétának. Hiába csak 1200kalóriát viszel be, ha nem jól eszel, sok is lehet. Sok fehérje, kevesebb, összetett szénhidrát, minõségi zsírbevitel, rengeteg folyadék(min.3-4liter). Milyen az anyagcseréd? A zöldtea, kávé segíthet kicsit felpörgetni.
2018. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te itt valamit nagyon elszámoltál 1200 kcal bevitel mellett fogynod kellene mindenképpen, valószinű hogy többet eszel mint gondolod. Mérleget használsz?
2018. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tuti hogy 1200kcalt eszek, van mikor kevesebbet! Az anyagcserém nem a legjobb, zöldteát szoktam fogyasztani

Igazából csak 1 kg-t híztam, hasprést megfogadom köszönöm, és mindenkinek köszi aki írt:)

2018. máj. 10. 20:41
 10/10 A kérdező kommentje:
kaloriabazis.hu oldalát szoktam használni ennek méréséhez egyébként
2018. máj. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!