Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újra feszes lehet a hasam?

Újra feszes lehet a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok kövér, csak a hasamon lett egy kis felesleg az sem vészes, mert csak tényleg kicsi de engem zavar.


Mivel nem kilókat szeretnék fogyni ezért semmiféle koplaló meg ehhez hasonló diétákat nem szeretnék elkezdeni.


Ma reggel felkeltem megittam 5dl vizet aztán ettem egy zöldséges tojásrántottát természetesen nem olajon sütve,aztán most dél körül kettő főtt virslit ettem zöldségekkel kenyér nélkül.

Igen, ez nem valami diétás inkább normális ételek de írtam feljebb hogy nem is szeretnék ebbe komolyabban belemenni.


Szóval ha így folytatom, ritkábban eszem kevesebb cukrot stb viszek be a szervezetembe, kizárom a kenyeret, az édességeket és mindenemellet edzek is a hasamra akkor le fog menni az a minimális plusz?



2018. máj. 13. 12:55
 1/1 anonim válasza:
Igen!
2018. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!