Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha ilyen alakot...

Mit egyek, ha ilyen alakot szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztoook! Nos az az igazság hogy nem vagyok megelégedve az alakommal.Nagy a hasam.Több a felesleg.Még alulról nézek is ki valahogy,de fent borzasztóan sok a felesleg pláne has/arc.


Szóóóval,a neten már utánna olvastam a diétának,de szeretném a ti véleményeteket is kérni.Mit egyek hogy formás derekam legyen és szép lapos hasam,amolyan csinos féle :D persze,tudom ez nagyban genetikától is függ,de tudom hogy ki lehet valamit hozni magamból,mivel anyum is vékony volt és senki sem kövér a családba,eddig full vékony voltam,tavaly előtt hiztam meg ennyire,azótta se ide-se oda

Lassan 1 hete próbálok egészségesen étkezni,de egy egy zsömlével mindig elszurom,gyümölcs sincs most a közelben,bár már fogok venni,mert gondolom zöldségről és gyümölcsről már csak nem hizok meg :D

Mik azok az ételek,amiktől hatásos lesz a diétám,mert hát ugye éhezni sem szeretek,és amitől mondjuk rá nem leszek az a "petyhüdt,formátlan fenékű,pálcika lábú lány",edzeni is fogok,ezt már megfogadtam magamnak,és azt is hogy nyáron legtöbbször csak laktató gyümölcsről és zöldségről leszek+rendszeres mozgás+edzés!


vissza térve amit szerettem volna:

HÁNYSZOR EGYEK EGY NAP?

MILYEN ÉTELEKET?

ÉS..HÁNYSZOR ELÉG EDZENI EGY HÉTEN HOGY AZ IZMAIM ÉRKEZZENEK REGENERÁLÓDNI vagy hogy mondják azt


ezer bocsánat ha hosszú voltam,bár már nagyon ideges vagyok emiatt hogy akárhogy próbálkozok,sehogysem sikerül,estére meg borzasztó ahogy kinéz a hasam,mint egy terhes nő,szó szerint,de terhes az viszont semmikép se lehetek!

én tényleg nagyon megköszönném ha valaki tapasztalatból írna és valami hatásos étrendet.Koszönöm:)



2018. máj. 15. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A kérdésben megfogalmazott "ilyen alak" nem értelmezhető és csak az érezhető ki, hogy nagyon ideges vagy. Az, hogy anyád hogy nézett ki, még nem alap ahhoz, hogy Te is olyan legyél, hiszen apai oldalról is örököltél valami alkatbeli tulajdonságot. Egy fogyókúránál meg értelmetlen az, hogy mit egyél, hiszen a lényeg a mit ne egyél-en (pontosabban mennyit ne egyél-en) van. Előbb látni kellene az alkatot ill. besorolni az alkatot valamilyen ismert kategóriába, mert akkor legalább eldönthető, hogy reális-e a vágyakozásod Egy nagycsontúból ugyanis soha nem lesz filigrán, legfeljebb csontkollekció..
2018. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!