Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 67 kg sok 172 centihez? 18/L

67 kg sok 172 centihez? 18/L

Figyelt kérdés

Másfél éve ugyanehhez a magassághoz voltam 47 kg. Alig ettem, állandóan tornáztam és pszichológus is állította hogy anorexiás vagyok. Nagyon rossz időszak volt, a menstruációm is kimaradt egy évig. Csokit az elmúlt két évben karácsonykor ettem először.

De akkor mégis több pozitív visszajelzést kaptam, mint eddig akármikor.

Én nem érzem magam kövérnek, széles csípőm és vékony derekam van, csak a hasamon van némi felesleg (olyan kétujjnyi), meg a combomon. Így jobban érzem magam mint másfél éve, de elbizonytalanodtam, mert a körülöttem élő negyven-ötven kilós lányok mind fogyókúráznak, míg én nem igazán sanyargatom magam...



2018. máj. 15. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az legyen az ő problémajuk. Te örülj,hogy kigyógyultál ebből!
2018. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az adataid alapján még a normál kategóriába esel, nem vagy egy kicsit se túlsúlyos, és ha jól érzed így magad, akkor ne törődj vele, hogy más fogyózik. Nem is kell sanyargatnod magad.
2018. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, milyen testalkatú vagy. Ha széles, izmos, akkor ez a testsúly normális. Ha nagyon vékony testalkatú vagy, akkor van rajtad némi felesleg. Egy jobb személymérleg kijelzi a testzsírarányodat, az többet mond, mint a testsúly.
2018. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jól esnek!


(34 a testzsír százalékom, inkább erős testalkatú vagyok, mint vékony. Sokat gyalogolok, és heti hatszor negyven percet pilateszezek vagy jógázok.)

2018. máj. 15. 16:38
 5/9 A kérdező kommentje:
* 24 a tesztzsír. Elírtam
2018. máj. 15. 17:00
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem sok. Figy, baratnom lanya 13 eves, 165 cm es 73 kg. Na szerintem ez a nem jo.
2018. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 24% testzsír egy felnőtt nőnél teljesen normális. 30 körül kezdődik a túlsúly.
2018. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

24%? Az príma.

Ha a körülötted levő negyven kilós lányok felszednének 20 kiló hájat, az nem nézne ki jól, de neked nyilván több izmod van s a testalkat is számít valamit.

Ha magadra nézel s nem látsz zavaró, nagyobb hájpacnikat, ne aggasszon a súlyod.

Én nagyon szívesen lennék nehéz és jó alakú :)

2018. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi vagyok, én sem érzem magam kövérnek, mások szerint sem vagyok az.
2018. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!