Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok írni fogyókúra...

Tudnátok írni fogyókúra motivációkat? Mivel fogyózni akarok de megszegem, mert eszek csokit illetve édességet

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Akkor egyél csokit és édességet, ettől még lefogyhatsz... A mennyiséggel azért ne szállj el s inkább cukormentesek legyenek...


Nekem az egészségem az egyetlen valamirevaló motivációm, de azért az is, hogy tömegelni szeretnék, node előtte le kéne fogynom.

Másoknak a kinézetük is igen fontos, fiúknak akarnak tetszeni, ez utóbbi nem az ideális motiváció, de azért megteszi, a fő, hogy jó irányba menjen az ember s álljon meg akkor is, ha ő teljesen jó, de a körülötte levő fiúk véletlenül a véznákra buknak...

2018. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a saját fejedben dől el, ha te nem vagy elég elszánt és nem akarod úgy is meg fogod enni.
2018. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Ha edzel, akkor gondolj arra, hogy a csokievéssel elrontod a kemény munkádat. Én mindig a fenekemre gondolok meg a hasamra. :D

Nézegess képeket fitt emberekről.

Gondolj valakire, akinek tetszeni akarsz.

Gondolj arra, hogy jól akarod magad érezni a bőrödben.

Gondolj arra, hogy milyen jól fogsz kinézni egy ruhában.

Jusson eszedbe hogyan fogsz kinézni a strandon, ha egészségtelen dolgokat eszel.

Ha éhesnek érzed magad akkor igyál vizet, ha utána is éhes vagy akkor egyél. Az agyad sokszor becsap és lehet, hogy nem is éhes vagy csak szomjas.

Egyébként ha csak akkor eszel mikor éhes vagy és azt amit megkívánsz (nyilván nem chips és hasonlók, hanem normális étel), akkor nem hízol. Ha valamit megkívánsz az azért van, mert abban az ételben olyan anyagok vannak, amikre a szervezetednek szüksége van.

Egyél lassan, mértékkel, igyál közben, egyél kisebb tányérról, ezek lehet, hogy hülyeségnek hangzanak, de beválnak.

És ha nassolni akarsz akkor gyümölcsöket keress, nyáron amúgy is rengeteg van.


Ezek nem csak motivációk, de remélem nem haragszol. Belelendültem és hátha valakinek hasznosak. :D

2018. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne zabálj, mert dagadt leszel, és dagadtnak lenni nem jó. Nem kapsz magadra normális ruhát, kidörzsölődik a combod, nem tudod bekötni a cipődet és izzadni fogsz.
2018. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A 4-hez még hozzátenném,hogy ha mindíg izzadsz a kövérséged okán,akkor büdös is leszel,mint a trágya.
2018. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal jobban bírom a nyári meleget, mióta fogytam kb 10 kg-t.
2018. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Életmódváltás. Ebbe belefér a kis csoki is néha. Sport. Nézegess instán sportos emberkéket és godolj az egészségedre és a bikinidre :D.
2018. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen.

Egyik nap a barátnőimmel nézegettünk régi fotókat.

Akkoriban kb. heti 5-8 edzésem volt.

Nő létemre izmos (mert ugye nekünk sokkal több alapból a zsírszövet, és izmot is növelni nehezebb), de mégis nőies és vékony voltam.

Ahhoz képest vagy 10 kg többlet van most rajtam.


Persze ezt akkor vettem észre amikor kirándulás után nézegettük a képeket.

Kb. hányni tudtam volna magamtól. De tényleg.

Nekem elég motiváció, ha ránézek az akkori és a mostani fotómra.


Ehetsz csokit és édességet, csak nem dögivel.

2018. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Annta válasza:

Nem baj, ha eszel finomságokat, ha napi egyet eszel és az az egy étkezésed az ötből (pl tízórai vagy uzsonna).

Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amit elégetsz, fogsz fogyni. De fogyókúra után ne térj vissza a rossz, hízáshoz vezető étkezési szokásaidhoz! Diéta után életmódváltásra van szükség, hogy megtartsd az alakod: egészséges étkezés + mozgás + elegendő pihenés, alvás!

2018. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az is segít,hogy csak rövidtávú célok lebegnek a szemem előtt. Értsd ez alatt, mai kaja,mai edzést megcsináljam . Ha minden nap igy kelsz fel ,akkor pikk pakk elmennek a hetek-hónapok és látod az eredményt,ami mégjobban motivál majd.

Csokit ne vegyél otthonra és ennyi .:D nekem bevált .

2018. máj. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!