Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leadni magamról...

Hogyan tudnám leadni magamról a kilókat?

Figyelt kérdés

Már régóta nem sportolok körülbelül 5. osztály óta most 18 éves vagyok és onnantól kezdve megmaradt ez a nem sok, de látványos súlyfelesleg, de most már ez az öltözködésemre is kihat, olyan ruhákban érezném jól magam ami nem ezzel a testtel kompatibilis, egyszóval le szeretnék magamról gyakorlatilag minden fölösleget, ez körülbelül 7-9 kiló lehet, akárki akármit mond én ilyen sovány szeretnék lenni, ha példát kellene mondjak akkor ilyen testet szeretnék: [link]

Mellesleg fiú vagyok! Diéták, otthon elvégezhető gyakorlatok érdekelnének, vagy akármilyen trükk amit elsajátítottatok, az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :D



2018. máj. 17. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Na szóval kezdjük az elelyén. A fogyás azon alapszik, hogy a szervezeted több energiát (kalóriát) éget el, mint amit megeszel. A szervezetednek van egy kalória szükséglete, ami az életfolyamatok elvégzéséhez kell. A testsúlyodat szorozd be olyan 35-tel, és úgy kb. megkapod a kalóriaszükségleted. Ha emellé még mozogsz is, akkor a mozgással is eléget a szervezeted kalóriát. A kalória szükségleted alatt egyél fogyókúránál olyan 250-350 kalóriával, de akarj gyorsan fogyni, mert izmot is gyorsan fogsz veszteni különben. Heti 0,5kg leadására törekedj, ez az a határ, amivel minimalizálni tudod az izomvesztést, és maximalizálni a zsírégetést.
2018. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne akarj gyorsan fogyni*
2018. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!