Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem érdemes erőlködnöm, ha...

Nem érdemes erőlködnöm, ha csak koplalással tudol fogyni?

Figyelt kérdés

Már mindent kipróbáltam. Koplalással tudok ugyan fogyni, de az se nem egészséges, se nem tartható. 1000-1400 kcalt eszek alapból egy nap, minden nap járok konditerembe. A súlyom mégse megy lejjebb 65 kilónál, akárhogy is variálok a makrókkal. Nem nézek ki rosszul, de nem vagyok elégedett teljesen. Bele kéne törődnöm?

19l



2018. máj. 17. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Két megoldás lehetséges:

1. Azért nem tudsz fogyni, mert nincs miből, ugyanis nem vagy kövér.

2. Valamit nem jól csinálsz. Olyan nincs, hogy az ember sportol, kalória deficitben van és nem fogy. Valamit elszámolsz és rosszul csinálsz. Ha nem fogysz, akkor nem vagy kalória deficitben.


Az meg hülyeség, hogy csak koplalással tudsz fogyni. Anélkül is tudsz, csak rosszul csinálod.

2018. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Kalóriadeficitben mindenki fogy. Akkor is, ha nincs miből, bár úgy azért nehezebb fogyni, de az energiának jönnie kell valahonnan akkor is.

Ettől még van, akinek ez nem megoldás, mert beteg és előbb bomlik el az izma s lesz rosszul, mint lefogyna normálisan, nem vagyok tisztában ezzel a különleges esettel, de eleget hallottam ahhoz, hogy meggyőzzön, van ilyen is.


De alapvetően a kalóriadeficittel fogy az ember s ehhez nem kell koplalni. Ha 1400 kcallal nem fogysz, eddz többet és mennie kell. Ha mégsem vagy rosszul érzed magad, akkor orvos, mert valami nagy gubanc van.

2018. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

az, hogy jársz kondiba, korántsem biztos, hogy hasznosan töltöd ott az időd.


lőjj be egy 120 g ch-s diétát 180 g fehérjével. ettől, és a nem végignevetgélt edzésektől fogyni fogsz.

2018. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Felesleges és terhelő fehérjebevitelt ne ajánljunk már neki. 100-120g fehérje teljesen jó.
2018. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!