Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik mindig aktívan és komolya...

Akik mindig aktívan és komolyan figyelnek az alakjukra, azok folyamatosan úgy érzik, hogy egy pokol az életük?

Figyelt kérdés
Nyilván figyelek én is, csak így mérsékelten. Akik ezt nagyon komolyan csinálják, tényleg nem esznek édességet, minden nap edzenek, három kalóriával se lépik át a keretet, stb,most erre gondolok. Nem támadó jellegűen mondom, tényleg csak érdekel
2018. máj. 19. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat nélkül írom, ugorj, ha ez gond.


Van, akinek az evés szimpla kötelező dolog, amivel működik és semmi nehézséget nem lát benne, hogy akár mindig ugyanazt a jól összeállított ételt egye, max. kis változtatásokkal, semmi édesség (van, aki eleve nem szereti az édességet s van, aki eleve nem szeret enni, csak teszi, mert kell), tiszta étkezés, sőt számolás.


S van, aki súlytartáskor és enyhe hízáskor is szenved, hogy nem eheti azt és annyit, amennyit szeretne...


Számít, hogy mennyire hedonista az ember, milyen jó az étrendje, mekkora a kalóriaigénye (jól tud-e vele lakni), mennyire vékony s mennyi izma van (bizonyos szinten tényleg brutális, pl. nehéz lehet megtartani 42 kilót kevés mozgással és nem gyors anyagcserével, ha amúgy az ember szeret enni és nehezen lakik jól).

Akinek nagy kalóriaigénye van, az általában könnyebb helyzetben van.

2018. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én figyelek, sportolok, de nekem ez nem pokol.

Sosem voltam kövér, mindig sportoltam, mindig jó kajákat ettem.

Nálam ez életforma, nem probléma.

Viszont tény, hogy az örökké sikertelenül fogyózó, vagy lusta, vagy fegyelmezetlen emberek ezt el sem tudják képzelni, és azt hiszik hazudok vagy ilyesmi.

2018. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem mert visz egy kis színt a ku rva unalmas életembe. Se barátnőim semmi kimozdulás sehova. Van ugyan egy párom de inkább ne is lenne. A számolgatás, tervezés is vesz el az időmből az edzés meg pláne Nem fanatikus vagyok inkább csak unalomból csinálom, ha lenne jobb programom nem csinálnám mert már tudom mit szabad enni meg mit nem meg itthon néha edzenék egy kicsit de ennyi. Bocs hogy félig off csak hangulatba vagyok.
2018. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok mint az utolsó, csak nekem párom sincs,és valamivel el kell tölteni az időt,nekem meg ez a hobbim végülis . Most ez hülyén hangzik,de én még lemérni is szeretem a kaját ,aztán megfőzni és megenni is . Szerintem évek óta van egy néha jobb néha rosszabb depresszióm ,én ezért temetkezem ebbe . Hát sajna ilyen motiváció is van,de lehetne rosszabb is ,én inkább ebbe menekülök minthogy otthon sirdogáljak meg zabáljak ,régen az ment :D
2018. máj. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb. két éven keresztül csináltam ezt. Beterveztem egész hétre mit fogok enni, hány kcal és mennyit sportolok. Egyedül vasárnap kb. 200 kcal alatti kihágást (édesség) engedélyeztem magamnak, de utána iszonyú lelkifurdalásom lett. Teljesen belebetegedtem a számolásba. Ha becsúszott vmi szülinap, összejövetel, teljesen stresszben voltam és fejben próbáltam kiszámolni mi mennyi kcal. Borzasztó volt. Rájöttem, hogy ez engem teljesen kikészít, így abbahagytam, de a normális gondolkodásra való visszaállás eltartott kb. fél évig.
2018. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!