Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rendkívül idegesít...

Mit tegyek? Rendkívül idegesít a férjem nassolása.

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje fogyókúrázok, és egyre inkább zavar, idegesít, sőt, olykor dühít, amikor a férjem nekiáll nassolni. A zacskó hangja, a ropogtatása, nyelése mind nagyon zavar. Az is, ha együtt eszünk, én már befejeztem az evést, de ő még mindig eszik és eszik. Nem sajnálom tőle, főleg, hogy amiket nassol alapbol se szerettem, fogyókúra előtt sem ettem meg azokat. Már annyira gáz a szint, hogy kénytelen vagyok kimenni másik szobába amíg abba nem hagyja. Nem mondtam még el neki hogy ez mennyire zavar. Veletek volt már ilyen? Mit csinálhatnék?!

2018. máj. 19. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is fogyókúrázom, és az én férjem is folyamatosan nassol. De ez engem nem zavar egyáltalán. Nekem az agyam teljesen átállt a diétára, eszembe sem jutna olyat enni, ami nem megengedett. Pedig ma már a második adag muffint sütöttem meg :)

Csak annyit tudsz tenni, hogy kimész, ha eszik, elvenni mégsem kéne tőle :)

2018. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszodat :) nem, semmiképpen sem gondoltam volna elvenni tőle! Egyszerűen csak nem tudom elviselni az evése hangjait. Folyton muszáj kimennem, pontosabban kimenekülnöm. Igazából nagyon zavar, mert ilyen régebben nem volt. Nem tudom ez most már így marad örökké?!

Pedig nagyon szeretem őt...

2018. máj. 20. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Verd pofán!
2018. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Most hangosabban eszik, vagy mi miatt lett hirtelen zavaró, ha a diéta előtt sem edted azokat amiket most eszik?

Ilyen még velem sem fordult elő, nem tudom hogy kell elképzelni, ha nem is kívánom azt az ételt. Hangosabban csámcsog esetleg mert tudja hogy te nem eheted?


Szerintem nagyon ne tegyél semmit, menj ki ahogy eddig ha nagyon zavar. Én nem tenném szóvá a helyedben, bunkóságként is fel lehet fogni amit leírsz, könnyedén félreérthető. Úgy veheti, sajnálod tőle. Ha már a zacskó hangja is zavar, nem tud ellene úgy se tenni.

2018. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

leírtad, téged zavar s nem őt, nem neki kell tennie a te érdekedben semmit.

Lásd a célodat magad előtt, hogy nyáron feszes lesz a beleidet takaró has rész...

Örülj neki és nyugtasson ez, egyébként diétával is lehet nassolni, úgyhogy ne hízz el pl: aszalt dolgok, olajas magvak, kígyóuborka, saláta, káposzta, répával...


Szenvedés helyett inkább olvass vagy kommunikálj a pároddal...egyébként én is direktbe kajáltam a bnöm előtt amikor fogyózott, s miért?

. mert megőrjítenek a női unalomból fakadó komplexusok, kényszerek > kényszer képzetek, hogy dagadékok...

2018. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy magad koplalásra szoktatod másokat ne befolyásoljon már az életvitelében...

neked van megfelelési kényszered, miért kéne ehhez akárkinek is asszisztálnia?


nem szeretném rólad azt feltételezni, hogy nyomasztó vagy, de ilyen kérdés után...Kihúzod a Gyulát a gatyámból.

2018. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!