Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki 3óránként eszik, az...

Aki 3óránként eszik, az mekkora adagot eszik/ehet egyszerre?

Figyelt kérdés

Mekkora adagot ehetek egy étkezés alkalmából? Hány gramm gyümölcsöt és zöldséget ehetek egyszerre? Zöldséglevest(zsiradék nélkül természetesen)karalábét, almát,tejet mennyit ehetek?

170cm/60kg/N

Nem mozgok sokat.



2018. máj. 21. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Fogyni szeretnék,azt nem írtam oda
2018. máj. 21. 16:29
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Szeretnéd,ha kiszámolnánk. "Természetesen" ingyen. Aha,persze...
2018. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keveset, pl. 2 dl húsleves.
2018. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem eszem huslevest. Csak ulyet pl(káposzta,paradicsom,paprika,hagyma,étrlizrsitö vizzel felöntve) ebböl is csak 2dlt fogyaszthatok egyszerre?
2018. máj. 21. 17:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek hülyének légyszi,de az a baj,hogy nagyon ki van tágulva a gyomrom,hatalmas adagokat birok enni és nem tudom mennyi lenne a normál. Nagyon nehezemre esik visszafogni magam,de muszáj. Most pl ez nagy adag volt vacsira? 350g karalábé,3pici retek,6koktélparadicsom,1csemege uborka
2018. máj. 21. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

256,2 grammot ehetsz egyszerre .

Nem számít,hogy libaháj vagy zöldsaláta,ne aggódj

2018. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ti mennyit esztek?
2018. máj. 21. 18:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez merőben egyéni. Van, aki 1000 kcalt eszik 3 óránként. Az sem mindegy, hogy hány étkezése van. Én is mindig kb. 3 óránként eszem (persze egy nagy szünettel, de ez mindenkinél van, amikor alszik, csak nekem hosszabb volt), amíg legalább 2 étkezésem van naponta. 1-2000 kcal kell egyszerre, akárhányszor is eszem egy nap, akármennyit is mozgok, ezen nem tudok változtatni. Akinek a kalóriaigénye nagy, az sokszor is ehet ennyit.

Akinek kicsi és sokszor eszik, az vagy 2-300 kcalos étkezéseket tart, vagy inkább van pár főétkezése s pár kisebb étkezése, ez elég tipikus és sokaknak jobban működik, mint a madáradagok. De van, aki nem is tud 300 kcal fölött enni, annak príma lehet 5 ilyen apró étkezés.


Mennyi zöldséget ehetsz? Nos, ha a kalória adott, akkor nem teljesen mindegy, hogy zöldség vagy sült sütőtök a zöldség. Nem számít, mennyi grammot eszel, a tápanyag, kalória számít. Nekem a napi ételem volt már 300 és 3000 gramm is, ugyanannyi kalóriában, hasonló makrókkal.


Miért természetes, hogy nem teszel zsírt a levesbe? Szerintem inkább buta aszkétizmus, kivéve, ha neked így ízlik. Valamikor azért eszel zsírt? Mivel az szükséges.


Szénhidrátszegény zöldséget egész sokat ehetsz (hacsak nincsenek speciális szabályaid, pl. ha csak kevés szénhidrát mellett laksz jól, akkor nem ehetsz rengeteg zöldséget), de az egész étrendet, étkezést kell nézni. OK, eszel zöldséget, de valami más is kéne, ami kalóriát, elég fehérjét, zsírt ad...

2018. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit nézelődtem a kalóriabázison, megnéztem pl. a saját káposztalevesemet (krumpli és persze zsír is van benne). 1 liter belefér egy parányi étkezésbe. Hasonló a helyzet a hagymalevesemmel (tojás nélkül, az igaz. azt mindig teszek bele, az természetesen megdobja). Igazából az összes vegyes zöldséglevesemből 1 liter nincs 300 kcal s igazán nem sajnálom ki belőlük a zsírt (s persze dehogyis van bennük ételízesítő vagy kocka. zöldség van bennük és fűszer), de mivel levesek, aránylag kevéssé zsírosak, nem kell beléjük sok. Az 1 liter káposztalevesem főleg durva, 9g zsír 1 literben, miközben a napi zsírminimum ennek a többszöröse.
2018. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te, fogyni? minek?
2018. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!