Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes belevágnom fogyókúrába...

Érdemes belevágnom fogyókúrába vagy diétába?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 161 cm és 57 kg körül.


Sokaknak nagyon tetszik az alakom, olyan dícséreteket is kapok, hogy álomtestem van. Viszont az tény és való, hogy nem az a nádszál kategoria vagyok. Nagyobb combbal és fenékkel rendelkezem, mint az átlag, ugyanakkor a derekam es a hason talan karcsúbb, mint az átlagé (néha a kockák is látszanak).


Zavar engem az a kb 5 kg, ami a combomon és a fenekemen van. Tudom, a fogsókúrával nem csak onnan fogynék, hanem mindenhonnan.


A barátom is próbál építő jellegű kritikákkal illetni, hogy kicsit faragjak le a combomból és fenekemből. Kb 13-14 éves korom óta nem híztam, erre az 56-58kg közötti súly ra van beállva a szervezetem... Ezert is kételkedem abban, hogy ezt az egyensúlyt érdemes lenne-e megbontani -5 kg reményében? Mert így is beleesek a normál kategóriába, és nem tartom rondának a testemet, sőt, csak a comb-fenék kombó zavar,


Sokat mozgok egyébként és változatos mozgasformakat, kezdve a futas-biciklizestol, a táncon at az evezés ig mindent csinalok, az elmult fel evben kondizni is jartam, csak most 1 honapja abba kellett hagynom időhiány miatt. Szóval nem tudom, szerintem sporttal nem igazán tudnék fogyni, így is hetente 4-5x mozgok valamit. Fogyókúra, azaz diéta kellene. Csak nem tjdom, érdemes-e belevágni. Mit gondoltok?


2018. máj. 21. 18:24
 1/3 Flagstaff ***** válasza:
Szerintem nem. Jól nézhetsz ki, sportos, izmos testtel. Örülj, hogy nem vagy gebe! Fogadd el a szép, nagy popsidat, és az erős combodat alatta. Nincs azzal semmi baj, sőt!
2018. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kép?

Egyébként ezt csak te tudod,hogy akarsz-e változtatni magadon .

2018. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a barátod ilyen kritikákkal illet, az nem építő jellegű.
2018. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!