Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy indítsam be újra a fogyást?

Hogy indítsam be újra a fogyást?

Figyelt kérdés

Ismét stagnál a fogyásom. Egyszer már stagnált diéta alatt (1,5honapot kb) Akkor elkezdtem mast edzeni es minden oke volt.

168cm-59,5kg

Most nem megy mar lassan 2 hónapja (csak neha 59,7 vagy 59,3 ..szoval a viz megtartas miatt vagy a so fogyasztas miatt)

Elkezdtem az insanity-t es bejott a gyumolcs szezon.Szoval most ha azt a “megzavarast” adom a testemnek higy gyumolsot reggelizek 1hetig? ( persze tizoraira eszek mar valamit amibe van ch,ebedet pedig mar rendesen)

Tulajdonkeppen nem is baj mert ha ch-val enne akkor rozhadasnak indulna a belemben mert egyserre a ch-t es a gyumolcsot nem tudja megermesztemi a szervezet,ez igaz?

Mert nagyon sok eprunk van es oda vagyok erte,es ez meg jol is jonne ki.

Kellő megzavarás lenne a testemnek?

Aztan ujra vissza allok a ch,sok feherje,keves zsir reggeli kombora.

Kerlek segitsetek,ne sarozzatok!

56-55kg lenne a cel. :)



2018. máj. 22. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcs az esetek nagy részében sok fruktozt vagyis egyszerű cukrot tartalmaz ami nem éppen a legjobb egy szálkásító diétába. Tisztázzuk az 100g eperben általánosan 8-9 gramm szénhidrát van amiből 5-6 gyümölcscukor vagyis gyors felszívódású szénhidrát. Ha más szénhidrátforrással együtt fogyasztod akkor is felfogja dolgozni a szervezted. Viszont ha epret akarsz enni egyszerűen kalkuláld bele a kalória keretedbe és a nap első felében fogyaszd valami lassabb felszívódású szénhidrát forrással. Ha belefér a kalóriakeretedbe és nem borítja fel nagyon a makró egyensúlyodat akkor edzés utáni turmixba is simán mehet mivel kell szénhidrát is a fehérje mellé ha jobb eredményt akarsz elérni.
2018. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gyümölcs pont hogy ch, mégpedig gyors... Ettől még reggelizheted, mértékkel, ha neked az jó. Sokunk csak pokoli éhes lenne tőle, bár amikor még reggeliztem (11-kor), akkor mást nem tudtam enni, csak gyümölcsöt, szóval nekem bejött. De nélküle gyorsabban fogytam volna, mert csak hozott egy csomó cukrot s nem ettem tőle kevesebbet máskor.


Nekünk is most indul az eper, fogom is enni, amikor eszembe jut, persze inkább délután és este, mivel én akkor eszem és az összmennyiség számít, nem az időpont (bár az emberi test kicsit máshogy viselkedik a nap folyamán, de pont reggel nem jó a sok cukor. elvileg, mert van, akinek teljesen jól működik az is, nehéz dolgok ezek). Plusz nem is eszem kilószámra.


A belekben nem rothad el emésztetlenül az étel, ha egészséges vagy, hanem megemészted, amit kell. Tudom, hogy vannak ilyen elméletek, de elég nagy butaságnak tűnnek. Szinte mindenki más étellel eszi a gyümölcsöt, mégsem fogy le, mert nem hasznosul az étel... Baja se lesz ettől.


Nem tartom "megzavarásnak". Betolod a cukrot, a tested pedig felhasználja. Mi ebben a zavarás? Max. más anyagot kap, mint máskor s délelőtt bont egy kis izmot pluszban vagy valami, nem vagyok szakértő.


Én nem hagynám ki a fehérjét az első étkezésemből, de én paranoid vagyok kissé és zavarna a gondolat, hogy a már aminosavakat követelő testemnek izmot kell bontania az anyagért, mert nem vagyok képes megadni neki. De ha máskor jól eszel, ebből nem fogsz érezni semmit.

2018. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés, miért stagnálsz. Nyilván nem eszel elég keveset, de ez azért nem mindig ilyen egyszerű. Valamit variálni nem rossz ötlet, csak nem látom, miért segítene a gyümölcs (lelkileg viszont szuper lehet eprezni reggel, csak akkor már dobnék mellé valami mást).


A fő, hogy ha elkezded és nem érzed magad jól, nem lesz elég energiád vagy valami, ne erőltesd.


De be is jöhet, ki tudja? Egyediek vagyunk, kinek ez, kinek az a jó. De valami szerintem nem OK a makróiddal vagy a mozgásoddal, ha ilyen sokáig stagnálsz.

2018. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már 1300kcalon voltam a stagnalos idoszak alatt is,es annal kevesebbet semmikepp sem akartam enni. Ezert probalom kulonbozo modszerekkel ravenni a testem arra hogy fogyjon.

Sokkal kemenyebb edzeseket tolok, es azert nem aggodom a reggeli gyumolcs miatt mert a feherje,ch,zsir a nap tobbi etkezeseben pont olyan mertekben megtalalhato hogy a testem ne bontson az izmombol.

Esetleg valakinek valami ami bevalt?

Es ujra beinditotta a fogyast?

Mert mar probaltam a hintaztatast,a tobb sportot,a kevesebb evest,a tobb evest,a kevesebb feherjet a tobb feherjet ..es nem nagyon akarja hozni semmi se az eredmenyt..kozben pedig szet edzem magam..,es orulnek ha elernem azt az allapotot amit szeretnek (56-55kg) hogy ne kelljen egre minden egyes nap pusztulasig edzenem hanem eleg legyen vegre csak a sulytartas kedveert heti 3-4x mert azt meg szivesen csinalom ...de mindennap pff...

2018. máj. 22. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkora a testzsír %od? Mert lehet h kitűztél 1 célt kilóban de azt csak az izmaid elvesztésével fogod elérni.
2018. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

21% a testzsírom..és 32 az izom.

Igen az lehettséges

2018. máj. 23. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!