Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekelné az embereket egy...

Érdekelné az embereket egy fogyókúrás blog, amiben elejétől a végéig követhetnék a fogyásom?

Figyelt kérdés

Igazából az lenne a célom, hogy támogassam az embereket és minél több túlsúlyos ember belekezdjen velem együtt...


Nagyon nehéz fogynom, pajzsmirigy alulműködés, inzulinrezisztencia, pcos, porckorongsérv, de én küzdök, eddig -20 kg, de egy ideje stagnálok és most újra gőzerőből belevágnék a sportba is


2018. máj. 24. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenből van már kismillió. Ha téged szórakoztat,csináld,de szerintem a kutyát nem érdekli már ez.
2018. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet igazad van :)
2018. máj. 24. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
szia engem érdekelne
2018. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem egy csomó embert érdekel a dolog, olyan sok kérdést irnak i e témában. Meg amúgy is, az ilyen a legtöbb embert érdekli
2018. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem kicsit sem érdekel mások fogyása, de ha jó a stílusod, jó kis recepteket adsz jó kis képekkel, az már sokakat érdekelhet, joggal. Persze gasztrobloggal Dunát lehet rekeszteni, de ha tényleg finom, fehérjedús, trükkös kis saját recepteket adsz, az érdeklődésre tarthat számot, azt hiszem. S a sok normál gasztroblognak is van látogatottsága, persze nem mindnek, de aki igazán odateszi magát, jókat és szépen fotózik, esetleg meglovagolja a trendi hullámokat (a trendit nem pejoratívan értem)...
2018. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!