Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak combból?

Hogyan fogyjak combból?

Figyelt kérdés

Alapból már a tesi órákon nagyon sokat futunk 1 tesi alatt 3 szor meghalunk még az élsportoló is meg a csak simán jó sportolók mint pl én +Heti 2x 2 óra lány foci edzésem van NAGYON sokat futunk és a belünket is ki hajtják viszont már lassan 1 éve járok és nem akar fogyni a combom se meg semmi se mintha csak dagadna. Tudom nincs olyan hogy csak combból fogyok de nekem 8 de a combom az nagyon dagadt. Vagy legalább feszesebb lenne mer olyan mint egy slime xd amugy fogytam 3 kilót aztan vissza híztam 1 et de nyilvan nem combbol csak hasbol. Mindegy a lenyeg h SOS kéne segítség

Köszz



#edzés #fogyás #háj #feszes #comb #női foci #dagadt dagadtcomb #hájascomb #feszescomb
2018. máj. 25. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
ööö... mibajod?
2018. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Xd az h dagadt a combom more
2018. máj. 25. 23:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyit edzel, akkor nem lehet dagadt, hanem inkább nagyo izmos az edzéstől.
2018. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nincs helyi fogyás. Alap szabály.
2018. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
A bungee jumping kötél nélkül segít neked.
2018. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ha arányosan magas is vagy, akkor nem baj. Mennyire vagy magas?
2018. máj. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Átlagos normális magasságù vagyok de nem csak izom (nyilván izom is) de van a belső részénél végig a térdemig (a térdem már nem csak alatta)egy csíkba hàj meg túl vastag.
2018. máj. 26. 07:36
 8/15 anonim válasza:

Esetleg ilyen comberősítő/vékonyító gyakorlatokkal?

[link]

2018. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Fogadjunk má hogy teljesen normális a combod csak agyban vannak bajok nálad. De amugy megfogod a hurka ujjaidat azt beirod youtubra hogy combra edzés (bonyolult mi) azt kiad egy rakat videot. Ha nem vagy hájas csak plöttyedt akkor rá kell edzeni azt nem leszel plöttyedt! Bonyolult volt mi?
2018. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk?!

Ehhez sok adat kell...

A korod, egy kèp magadról, magasságod, súlyod vagy ha nincs kèp magadról akkor kène, hogy hány cm a combod, hasad, vádlid, derekad, melled, csípőd.

Annyi, hogy a kèpen látszon mindened csak a fejed ne, tehát normálisan kèszíts egy egèsz alakos kèpet, (feszülős nadrágban, vagy sortban ès mondjuk haspólóban legyèl) töltsd fel a kepkuldes.hura ès a linket ès másold be.

Talán így többet tudok segíteni.

Na de így látatlanban annyit, hogy csak edzèstől nem fogsz fogyni, sem csak kevesebb evèssel ezt nem árt tudnod.

Mindkettő kell a fogyáshoz, az izomèpítèshez meg energia kell, tehát a kettő nem egyszerre megy.

Azt, hogy kell-e egyáltalán valamelyik, nem tudom, nem látlak.

Nagyjából látatlanban ennyit erről.

Ismerek olyan embert is, aki vèkony, de annyira nincs izma, hogy lóg az a pici zsír is rajta, lehet ez a baj.

Az izom még sosem baj, abból nem kell fogyni.

Na most, ha a kettő kombinációja vagy tehát sportolsz ès van rajtad zsír is, ne aggódj az a normális.

Bővebben csak úgy tudok segíteni, ha tudsz magadról valamilyen adatot, ha gondolod priviben is írhatsz, szívesen segítek.

2018. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!