Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az életmód...

Mi a véleményetek az életmód és táplálkozás tanácsadókról?

Figyelt kérdés

Van aki eléggé megkéri az árát.

Tapasztalatokat is szeretnék kérni!



2018. máj. 28. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így általánosan semmi, nyilván nem egyformák. Abban teljesen biztos vagyok, hogy sokuk nem elég nyitott s elég kötött elképzelései vannak a helyes táplálkozásról. Ez eléggé általános jelenség, az emberek ilyenek. Van egy uralkodó elképzelés s kevesen látják, hogy igencsak szór, hogy kinek milyen étrend való.

Sokszor hallottam már dietetikusokról, akik csak adtak valami klisé étrendet, nem is szabták személyre... Na ez eléggé az alja, remélem.


Tapasztalatom nincs, bocs, nincs dietetikus, aki rávenne, hogy ne úgy egyek, ahogy én jónak látom. Kicsit jobban értek magamhoz, mint bármelyikük, persze táplálkozástudományos ismereteik sokkal magasabb szinten vannak, legalábbis remélem. De ez önmagában kevés, ahogy egy orvos is hiába érti a test működését, csak ettől még nem lesz jó orvos...

2018. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ők azok, akik bizonyítják: könnyű más seggével a csalánosba ülni.
2018. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pénzpazarlás. Már ha be van kötve hozzád az internet .
2018. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az összes kókler. A táplálkozástudományt nem lehet holmi OKJ keretein belül megtanítani, és 1 hetes IWI meg tökömtudja milyen tanfolyamokon elsajátítani.


Ha étrend kell, akkor csak is szakértő EGYETEMET végzett dietetikust érdemes felkeresni.

2018. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!