Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a tervvel (illetve nem...

Ezzel a tervvel (illetve nem magával a tervvel, hanem a tervben leírtak megvalósításával) sikerülhet cirka 3 hónap alatt "megújulnom"?

Figyelt kérdés

Nehéz helyzet, kb fél éve(igen, mert tavaly december elején mondott csődöt a belső erőm) teljesen megváltoztam, sajnos rossz irányba és hülyeség vagy nem hülyeség, de csak most látok tisztán, most vettem észre, hogy úgy vagyok egy rakás kaki, ahogy vagyok és arra is most döbbentem rá, hogy mi okozta ezt(amit nem szeretnék megosztani veletek, azt hiszem így is elég sok összevisszaságot(hú, de hosszú szó) írogatok), de a lényeg röviden, hogy elég sok negatív dolog történt velem a fél év előtti hónapokban. Szeretnék kiszállni ebből a vonatból, ami egyik rossz állomásról visz a másikra, de sehol sincs kijárat, szóval úgy vágnék bele, hogy egyszerűen kiugrok a vonat ablakból, nem várom meg a következő állomást. Oké, befejeztem ....

A terv a következő:

Rendet teszek magam körül és magamban(szó szerint, a lakásom egy szeméttelep, de én is az vagyok, mint már említettem). Elkezdek edzeni: Mindennap biciklizek vagy futok(kora hajnalban, mert antiszoc vagyok) és este erősítést végzek, saját testsúlyos gyakorlatokkal(tudjátok, a hagyományos fekvőtámasz, felülés, guggolás, izébizé). Az étkezésből fent hagyom a vonaton a lisztes, cukros ételeket és a sót is meg a finomított, feldolgozott élelmiszereket. Maradnak a: Hal, máj, sovány hús, tojás fehérjeforrásként és a zöldségek, gyümölcsök(mondjuk úgy 70-30%, a zöldség javára). A folyadékot emelem sokra, mert eddig kevés volt. Meg egykét aprócska kiegészítő, amit nem látok szükségesnek leírni.

Szóval lényegében annyi lenne a terv, hogy tiszta étkezés és sok mozgás, valamint a hanyagság és az igénytelenség eltörlésével megújulnék.

Sikerülhet szerintetek? Képes lehetek erre fél év szarság után? Illetve, ha véghez vinném amit leírtam, akkor lenne hatása?

lehet hülye kérdés és picurkát hosszúra és értelmetlenre sikerült, de nekem ez nagyon nagyon fontos...

:(


2018. máj. 29. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Határozd el magad,tegyél szert minél több tudásra táplálkozás és edzés terén, tedd bele a munkát és akkor természetesen sikerülhet!
2018. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bármi sikerülhet, akaraterő kérdése! A külső változások biztos önbizalmat is adnak majd ahhoz, hogy lelkileg is rendbejöjj. Gondolj arra, hogy mennyi jó dolog történhet veled, ha átalakulsz! Egyébként csak az első 27 nap lesz nehéz, utána természetessé válik. Sok sikert!
2018. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna...Annyi különbség, hogy én nem fél évig hagytam el magam, hanem lényegében mióta megvagyok.(Persze nem vagyok 100kilós, közel sem).

Szerintem sikerülhet, bár tanácsot nem tudok adni neked, hisz én is most kezdem úgy igazán. Mindenképpen jobban fogsz kinézni, a célodat konkrétan nem tudom.

Viszont sok sikert!:)

2018. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást. Jól esik, hogy hisztek bennem, ez sokat könnyít.
2018. máj. 29. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!