Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik most kezditek a diétát,...

Akik most kezditek a diétát, vagy már benne vagytok és nyár végére szeretnétek lefogyni! Hány kilóról indultok és mi a végcél?

Figyelt kérdés
Gondoltam kiírok egy ilyen kérdést, hátha erőt meríthetünk egymásból. A módszereteket is nyugodtan leírhatjátok :)
2018. jún. 1. 21:07
 1/10 anonim válasza:
100%
81-ről indultam, most vagyok 65 és 58 a cél, kalóriát számolok és heti négyszer egy-másfél óra mozgás. 170 cm vagyok.
2018. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

104kg-ról indultam, 84 a cél. 190cm magas vagyok.


25\F

2018. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! Nálam eddig két hónap alatt -8 kg. 98-ról indultam, most 90 vagyok. A cél első körben a 78 kg, mert egyszer lefogytam annyira és emlékszem milyen jó érzés volt a bőrömben lenni. Aztán persze még 70-ig jó lenne lefogyni. 175 cm vagyok, 27 N. Én is kalóriát számláltam az elején a kalóriabázison, de csak amíg beindult a dolog, most már érzésre csinálom. Mozgást nem vittem túlzásba, az elején 3 hétig folyamatosan tornáztam, aztán szakaszosan. De mivel betartom, hogy nem eszem sokat, így szerencsére mennek le a kilók eddig.
2018. jún. 1. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 67 ről indultam, most vagyok 65 ,saccra 60ig kéne lemennem ,de aztán lehet kevesebb is elég lesz ,majd meglátom .

Számolom a kalóriát meg a fehérjét. Bár ez nem a végcél ,utána több izmot akarok felszedni .

2018. jún. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

85-ről indultam, most vagyok 80 kg.

Augusztus közepéig 70 a cél.

65 lenne az igazi, de az majd ősszel.

175cm/L

2018. jún. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60 kiló vagyok, 155 centi magas. 50kg a cél, ha nem is nyár végére, de decemberre. Mindenkinek sok sikert kívánok a továbbiakban!:DD
2018. jún. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 105 kilóról indultam, most vagyok 91 :( az első cél a 70 aztán 65. 175 cm vagyok. Nem pont myár végére akarok lefogyni de remélem már 7-tel fog kezdődni a súlyom az új iskolaévre.
2018. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok! Én is most első körben azt kívánom, hogy 8-assal kezdődő számot lássak már most júniusban a mérlegen. Szerintem kis célok is kellenek, kis lépésekben kell haladni egy nagyobb cél felé, és így a motiváció sem vész el hamar. Én is úgy tervezem, hogy nem csak nyár végéig, hanem ősszel is, szeptember, októberben is csinálom. Sőt, Karácsony tájékán sem szeretném elengedni magam, mert akkor minek ennyi küzdelem, ha utána egy 3 napos zabálással (plusz az azt megelőző időszakban) több kiló visszajön. További sok sikert nektek! Jöhetnek még válaszok nyugodtan :)
2018. jún. 2. 12:03
 9/10 anonim válasza:

Nekem a cél a 47 kg. ^^

Amikor elkezdtem 58 kg voltam, most 55 kg. 158 cm vagyok úgy nagyjából.

Én a kalóriabázis nevű alkalmazásba folyamatosan beírom, hogy mit ettem az pedig kiszámítja nekem, hogy mennyi kalóriát ettem és hogy mennyit ehetek még. Nekem nagyon bevált :)

Nyár végére nem biztos, hogy lefogyok, mert folyamatosan vissza-vissza hízok :/ folyton elvesztem az akaraterőmet :"D

2018. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Norman Bates ***** válasza:

98.6 -rol indultam 4,5 hete, most vagyok 89.9

A cel 60-65 kozott lenne, de nem nyar vegeig, hanem szepen fokozatosan kb karacsonyig.

Ketogen dietat csinalom, szinte teljesen elmult az ehsegerzetem.

Nem szamolom a kaloriakat, nem eheztetem magam etc.

Mozgasnak egyelore csak annyi, h babaval megyek setalni meg programokra.

2018. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!