Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el a fogyókúrát?

Hogy kezdjem el a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy valami turmixport igyak ami eltelít pl reggel, de miből álljon? van ez a (gyors)diéta, de azt drágálom és nem is tudom miket tartalmaz de akkor én csinálnám hogy tudjam, ötlet tipp ?

2018. jún. 4. 17:10
 1/4 Flagstaff ***** válasza:
53%
Szerintem inkább egyél reggelire zabkását: 40 gramm zabpehely, (ez kb. 1/2 csésze, ha nincs mérleged,)összekevered fél kiskanál fahéjjal, és leöntöd annyi tejjel, amennyi ellepi. Ezt beteszed a mikróba kb. 1 percre, amíg felforr, (állni kell mellette, mert kifut,) édesítheted folyékony édesítővel vagy csak simán meggyel, eperrel keverve is eheted. Teljesen jól eltelít, és sokkal olcsóbb és egészségesebb, mint a gyors diéta. Tízóraira egyél egy kis túrót, ebédre valamilyen husit sok zöldséggel, uzsonnára joghurtot, vacsorára pedig pl. tojást vagy halat, szintén sok (párolt) zöldséggel.
2018. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Mivel láthatóan semmilyen érdemi információnak nem néztél utána, ezért inkább hagyd a francba az egészet!
2018. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Netre írd be hogy kalóriabázis és regisztrálj. Bármit ehetsz itt csak mértékkel. Próbáld ki!
2018. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Turbó diétát használtam, használom. Nekem be vált, igaz én nem 0 információval kedztem kezdek neki
2020. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!