Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 napos Léböjtkúra vélemények...

10 napos Léböjtkúra vélemények? (csak az írjon aki próbálta már)

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Megtisztulsz és energikusabb leszel tőle, az eleje viszont durva. Utána már megszokja a szervezeted.
2018. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Aki szerint hülyeség, csak irigy
2018. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Aha, irigy vagyok. Tökre jó lenne, ha leépülnének az izmaim és belassulna az anyagcserém*O*
2018. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

10 nap alatt nem esnek le az ember izmai még totális böjtben sem... Ennyi idő alatt igen kevés izmot lehet veszteni, kivéve kemény edzéskor, mert akkor napok alatt is lehet kilókat (annál, aki képes szinte egész nap futni meg ilyenek, szóval nekünk normál emberi halandóknak ettől nem kell tartanunk).


A kérdésre nem tudok mit mondani, én a totális böjtöt tartom jónak, azt is röviden.

2018. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom, ha fogyás miatt csinálja végig az ember, akkor azért, mert ez nem tartós fogyás, ráadásul mivel ez egyfajta koplalás, könnyebb utána hízni. Ha "méregtelenítés" miatt, arra csak azt tudom mondani, hogy értelmetlen, mindig lesz méreganyag az ember szervezetében, nyilván nem mindegy, hogy mennyi, de nem ilyen módon kell leredukálni, hanem életmódot kell váltani.
2018. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete már csak sört iszok, nekem bejött.
2018. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Úgy gondolom butaság, hogy izomból fog lefogyni.

A szervezet nem ostoba. Ha van rajtam 20 kiló felesleg és éhezem, akkor majd az izmom fog lebomlani és a végén csak csont és zsír leszek?. Érdekes gondolkodás.

Először a zsírszövet fog eltűnni CSEKÉLY mennyiségű izommal. Majd jönnek az izmok. Ha az is eltűnt akkor a szervezet végül a csontokból próbál tápanyagot, vitamint kinyerni pl kálcium. Ha ezeknek is vége leáll a szervezet és meghalsz. De ez minimum 30 nap éhezés. Nem tudom miért kell letörni egyből a böjtölők orrát, testépitők gyerekes rémálmaival. Persze ha van rajtam 20 kiló felesleges izom persze, hogy leépül a zsírral együtt ha éhezem. Felesleg nem csak zsírból létezik.

2018. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!