Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen melegben nem romlik...

Ilyen melegben nem romlik meg, ha viszek dobozban csirkemellet zoldseggel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hütőben nem romlik meg.
2018. jún. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, MENNYIRE melegben (mert reggel 6-kor nincs olyan meleg, mint délután 2-kor), MILYEN dobozban (mert van höszigetelt, meg olyan, ami nem több egy müanyag zacskónál), illetve MENNYI IDEIG van ebben a kaja (ha csak az út idején a munkahelyre, az nem ugyanaz, mintha reggeltöl délutánig a napon álló autóban van)
2018. jún. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig viszed?

Gondolom, előtte és utána is hűtőben van.

2018. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az is számít, gondolom, hogyan van elkészítve. Egy sült, szárazabb hús jobban eláll. Amennyire tudom. Én nem szoktam húst enni :)

De tényleg nem mindegy, hogy kazán mellett dolgozol, napon vagy 15 fokos szobában (vannak munkahelyek, ahol túltolják a klímát) s mikor eszed meg a csirkét, 1 vagy 10 óra múlva (mindkettőt simán el tudom képzelni, mert a családomban ez van. 10 óránál remekül elálló száraz étel, 1 óránál a főtt étel). Gondolom, a tipikus idő a kettő között van, de akkor sem mindegy, hány óra.


A zöldség fajtája is számít. A hámozott lédús kiszáradhat, egyben viszont illik kibírniuk a nyerseknek. Főzve passz, bár tekintve, hogy a múltkori zöldségételünk kibírt tizensok órát a konyhában (s mindig sok órán át hűlnek, még vízhűtéssel is, mert nagy adag készül), nem aggódnék miatta.

2018. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!