Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már kötényhas? Kép a...

Alexa890610 kérdése:

Ez már kötényhas? Kép a leírásban.

Figyelt kérdés

[link]


165 cm és 65 kg-os nő vagyok.

10 kiló felesleg van most rajtam kb.

3 éve szültem.

55 kilóról 7-re híztam.

Rengeteg víz volt rajtam és a hasam akkora volt, mintha ikreket vártam volna, pedig csak egy 3150 grammos 55 centis baba volt bennem.

Kb 1 hónappal szülés után 63 kg voltam.

A többi már tényleg csak felesleg volt, mert addigra már lement az összes víz rólam.

1 évvel utána újra 55 kg voltam és a hasam akkor sem lett lapos.

Aztán lassan vissza szedtem a leadott kilókat és így vagyok most 65 kg.

Már diétázok, de félek, hogy a hasam sosem lesz lapos.

Ha előre hajolok nagyon lóg.

El van vekonyodva a bőr rajta tapinthatóan.

Ilyen a kötényhas?



2018. jún. 6. 10:24
 1/9 A kérdező kommentje:
*75kg-ra híztam terhesség alatt
2018. jún. 6. 10:26
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Határeset szerintem,kicsit meg van ereszkedve a bőröd,de zsír is van ott rendesen .

Lehet,hogy teljesen lapos már nem lesz 55 kilóval sem,esetleg kicsit alá kell menned ,ha az utolsó 2-3 kiló pont a hasadon van . Mindenesetre valamennyit mindenképp javítana ha lefogynál ,de így sem vállalhatatlan egyáltalán.

Szerintem ez még nem mondható kötényhasnak.

2018. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kötényhas felé mutató állapot, de csak idő kérdése és a kor előre haladtával létrejön az is, amikor a szövetek már nem ennyire rugalmasak. Tagadhatatlanul sok a hasi zsír. Nem kell feledni, hogy a terhesség során a lazán elhelyezkedő hasi zsírszövet elmozdul a hasizmok között és látványra is határozottabbá válik.
2018. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sosem voltam hasra hízós típus, viszont mióta szültem szinte minden felesleg odamegy.

Nagyon szégyenlem, meg a párom elől is rejtegetem.

Ha kell lefogyok 52-re, csak végre lapos legyen és ne lógjon.

Főleg baloldalon van megereszkedve (1.kép).

Akkor még talán szerencsém lesz és nem kell plasztikáztatnom?

Kollagén kapszula segíthet vajon?

2018. jún. 6. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Ez az. De ne keseredj el. A striákon kívül minden eltüntethető.


Egyrészt kezdj el gyúrni, másrészt nézz utána a coolsculpting technikának. Az egy nem invazív orvosi eljárás, amelynek keretében gyakorlatilag lefagyasztják a zsírpárnát. A zsírsejtek ezután fokozatosan elpusztulnak, és a vizelettel kiürülnek. Kb. 3-4 hónap alatt felszívódik a zsírpárna. Nem fájdalmas, nincs semmilyen hatása, csak leülsz, bizergálnak kicsit a géppel, aztán mehetsz, élheted az életed, akár azonnal a konditerembe is mehetsz.

2018. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szégyellned ,micsoda hülyeség ez . A kollagén kapszula az mindenképp hasznos , de mondom szerintem csak kicsit több háj volt ott 55 kilósan ,mint kéne .

Plasztikáztatni azt passzolom,szerintem ezt el lehet tüntetni sporttal meg diétával,de majd úgyis meglátod . Első válaszoló voltam.

2018. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
54%
Nekem is ilyen,9 hete szültem császárral. 163cm és 89 kilo vagyok (szülés elott 86 voltam). Gyógytornász mondta a kórházban, hogy 10-12 hettel szülés utan álljak neki kimeletesen erősíteni a hasfalat. Es az egesz gyermekagyas idoszak alatt hastarto bugyit hordtam 0-24ben.szerintem vissza lehet állítani, de a legtobb a bőr rugalmasságán múlik! Olaj, masszázs, feszesites, torna es megfelelő étkezéssel meg lehet uszni a plasztikát. Mielőtt teherbe estem, 110 kilo voltam, 24 kilot fogytam 6 hónap alatt hogy teherbe tudjak esni (inzulinrezisztens voltam). Megsem lett lógósabb a hasam, mint amennyire egy kicsit log most!
2018. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nálam szerintem az a probléma, hogy iszonyúan kitágult a bőröm terhesség alatt, a hasam akkora volt, mint egy hordó.

Ha a zsír lemegy, szerintem már akkor sem lesz igazán feszes a hasam.

Ismerősök között is híztak ennyit, meg többet is, de nem volt óriás hasuk csak sok feleslegük és van köztük aki teljesen laposra gyúrta a hasát.

Sőt a hugomnak 20 kiló felesleggel is feszesebb a hasán a bőr, mint nekem.

Igaz ő terhesség alatt csak 10 kilót hízott, a többit utána szedte fel.

2018. jún. 6. 12:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem voltam hasra hízós típus, viszont mióta szültem szinte minden felesleg odamegy."


Mert a terhesség elején felépít egy zsírréteget a szervezet a hason, hogy mechanikailag védje a méhet, ezért hajlamosabbak hasra hízni a gyerekesek.

2018. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!