Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nupo diétáról mi a véleményetek?

SeressAnna kérdése:

Nupo diétáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy benne van minden tápanyag, ami a szervezetnek kell, de csak 700 kalóriát viszel be vele. Gondolkozom, hogy rendelnék. Próbálta már valaki? Tényleg hatásos? Melyik a legjobb íz?

2018. jún. 6. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hagyjátok már ezeket a szuperhangzatos idióta diétákat. Nincs ebben semmi nagy találmány, csak adnak neki egy jól hangzó nevet marketing fogásból és már ugrik is rá a nép. ne költsd ilyenekre a pénzed. Eláruljam, hogy mit csinálj? Figyelj, mert le fog esni az állad, talán még nem is gondoltál rá: ne diétázz, hanem válts életmódot, amit örökre tartani tudsz, egyél egészségesen sokszor keveset, kerüld a cukros italokat, nasikat, sütiket, tésztákat és mozogj. Egyből beindul a fogyás.
2018. jún. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Miért adnál ki olyanért pénzt, amit otthon ingyen megcsinálhatsz? Sőt, amit ők ajánlanak, azt én meg se csinálnám, 3 hétig shake-en élni. Inkább normálisan eszek, BÁRMIT, de mértékkel, nekem ez bevált.

Arról amúgy írnak valamit, hogy ha letelik a 3 hét éhezés, utána hogy tartsd a súlyod? Nem, mi?

Ahogy előttem is írták, ne 3 hetes, meg 90 napos, meg mittudomén milyen időszakos diétákban kezdjél bele, hanem életmódváltásba. 80 éves diéta az igazi. :)

2018. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
700 kalóriában hogy van benne minden tápanyag, nekem ennyi kcal a napi fehérjém lol.
2018. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
52%
Én éltem Dániában egy rövid ideig, ott nagyon elterjedt, mert egy dán cég gyártja már évtizedek óta a piacon van. Vizsgaidőszak után egyszer kipróbáltam a kollégiumi társaimmal együtt és nekem bevált. Fogytam vele 6 kg-ot aztán abbahagytam (kb 2 hét után) mert többet nem akartam. Nekem annó a kakaós jött be a legjobban, de a többi is kifejezetten jó volt, nem tudom itthon milyen ízekben árulják... Sokan szidják az ilyen termékeket, hogy nem kell ilyeneket enni, meg lehet enélkül is diétázni, ami persze igaz, de ha kevés időd van meg alapvetően nem akarod azzal tölteni a napjaidat, hogy egész nap csirkemell + rizs kombinációt főzöl, méricskéled a vitaminjaidat stb. akkor tök nagy könnyebbség szerintem, hogy minden benne van egy ilyen termékben. (én pl.: egyetem meg munka mellett baromira nem értem rá bevásárolgatni, meg főzögetni a koleszban meg a lehetőségek sem azonosok az otthoniakkal) Szóval nyugodtan próbáld ki, mert ez mégiscsak dán cucc és én inkább ezt ajánlom, mint valami nevenincs MLM csodaszert...
2018. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Előző, heti 3 kiló zsírból fogyáshoz rengeteg edzés kellett, ha ez nem volt meg, nem fogytál közel sem ennyit, a test nem dobálja el a tápanyagot ok nélkül. Ha megvolt, akkor pedig normális evéssel is fogytál volna, csak egészségesebben.

De bizonyára víz ment le sok, ami hamar visszajön. Nyilván ment le zsír is, mint minden koplalásnál, némi izom is, de a zöme nem lehetett ezekből. A testünk követi a természeti törvényeket, nincsenek csodaszerek, csodamódszerek.


700 kcalba a legtöbb embernek a kötelező fehérje és zsír sem fér bele, kicsike, inaktív embereknél épphogy.

Az összes tápanyag bevitele necces, de nagyjából elvileg megoldható, pár hét enyhe tápanyaghiány pedig simán elviselhető, ha vannak tartalékaink (nem mintha ez jó lenne, de nem betegszünk bele).

Viszont a fokozott izombomlás, energiahiány, közérzetromlás, anyagcserelassulás s a testünket érő sokk egyéb dolgai nem célszerűek, nem egészségesek.

Felesleges megterhelés, sokkal jobb normálisan fogyni. Sokkal többet ehetsz úgy, hogy mozgással kimaxolod az egészséges fogyási ütemet...


Persze csodákban hinni és tojni az egészségre sokkal kényelmesebb egyeseknek.

2018. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
58%

# 4/5 vagyok, az előző kommentelőnek:


Ne haragudj, de egyszerűen nem értelek.


Ez az oldal arra van kitalálva, hogy a feltett kérdésekre válaszoljunk egymásnak. Te ezt a diétát/terméket láthatóan nem ismered és még arra sem veszed a fáradtságot, hogy utána olvass, de véleményed az rögtön van. Irigylem az önbizalmadat, hogy úgy akarsz tanácsod adni másoknak, hogy le sem ellenőrzöd, hogy amiket leírsz megfelelnek-e a valóságnak vagy sem és tulajdonképpen fogalmad sincs adott esetben arról, amire éppen reflektálsz. Persze ez is egy hozzáállás csak tőlem jó távol áll....


azt is találd már ki légyszíves, hogy én vizet, zsírt vagy izmot fogytam úgy, hogy ott sem voltál, nem is ismersz és a diétának se néztél utána, de abból a válaszomból, hogy ajánlom a diétát a kérdezőnek, te még azt a messzemenő következtetést is levontad, hogy nyilván rossz volt a közérzetem meg székrekedésem is volt :D Egyéb betegséget így távorvoslásban nem szeretnél diagnosztizálni?


Én nem írtam olyat sem, hogy csodaszer, de amit Te nem ismersz az nyilván rossz és kamu. Nyilván azért tud évtizedek óta sikeres lenni valami Dániában, mert nagyon rossz és a dán emberek gerjednek a csapni való minőségre, erről híresek amúgy is. Nyilván én is azért ajánlottam a kérdezőnek, mert gagyi és majd röhögök a markomba,ha megvette... Valószínűleg a dánoknál nincs internet és az emberek nem mondják el egymásnak a rossz tapasztalataikat és nem értékelik le a terméket a webshopokban így megúszta a cég a csődöt és évtizedek óta tud embereket átverni..


És nyilván tök egészségtelen is csak a dán és az uniós hatóságok az elmúlt néhány évtizedben elfelejtettek foglalkozni az üggyel és hagyják, hogy évente több ezer ember üljön székrekedéssel, meg rosszközérzettel a wc-n...


Összeségében: én mielőtt elkezdtem utána olvastam, van egy rakás klinikai tanulmányuk a termékek biztonságosságáról, ezt kint egymásnak ajánlgatják az emberek és nekem működött, nem szedtem vissza, amit lefogytam és bátran javaslom a kérdezőnek.


Az, hogy ez nem csodaszer az nem kérdés, nem az. Ahogy az első kommentemben is írtam, szerintem ezek a típusú termékek meg az étrend-kiegészítők általában arra valók, hogy megkönnyítsék az életünket. Ha valakinek van lehetősége máshogy csinálni csinálja, mert simán lehet fogyni úgyis, de ez a félinformációk alapján való köpködés szerintem elég hiteltelen..

2018. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó, ezek az ilyen-olyan hiper-szuper nevű diéták csak a pénzre mennek. Sokkal egészségesebb lefogyni, átalakulni úgy, hogy életmódot váltasz. Ezeket a diétákat a lusta embereknek találták ki, csakhogy úgy is fognak kinézni a diéta után. Sosem értettem az ilyen embereket: minimális tápanyaggal lefogynak, de arra nem gondolnak, hogy utána sovány, aránytalan lesz a testük? Mert aki nem sportol és minimális evéssel fogy le, az igenis úgy néz ki: aránytalanul, egészségtelenül.


Ahova én járok edzeni szabadba (saját testsúlyos edzés), ott van egy futópálya is. Az emberek 90%-a kocogni megy ki, mást nem csinál, mert fogyni szeretne. Hiába mondom nekik, hogy kicsit erősítsen is mellé, mert különben semmi alakja nem lesz a kocogástól, egyszerűen nem hallgatnak a tapasztaltabbra. Nekik a kocogás elég, mert az a legkönnyebb, csak visz a lábad:)

2018. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!


Nagyon szerettem volna fogyni és nem volt időm magam elkészíteni a diétás ételeket, ezért végül belevágtam. Nagyon nem bántam meg!! A 3 hetes VLCD diétával, fogytam 8 kilót, ami nem jött vissza a diéta befejezése után sem. Azóta csak reggel és este iszom Nupot, délben rendesen ebédelek. Sokkal jobban érzem magam és a diéta után és a munkámra is jobban tudok koncentrálni, jobban pörög az agyam :) gondolom a vitaminok hatása miatt.


Én ajánlom mindenkinek, aki gyorsan szeretne fogyni koplalás nélkül, egészségesen. Annyira finom, hogy néha csak nasi-ként iszom egy shaket :) A Mangó-Vanília verhetetlen!

2018. júl. 2. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
Húú de reklám szaga van. Kedves kérdező azért írtad ki a kérdést, hogy a végén fényezd a terméket? Vicc! Az én véleményem az, hogy nupo az olyan mint a turbo d. Érdekes, hogy ebbe is raknak cukrot (nem értem, hogy mit keres benne miért kell az inzulin szintet dobálni). A lényeg az, hogy sanyargatod magad az anyagcserédet tönkreteszed, és ha befejezted kamatostúl szeded vissza. Ihatatlan szar löttyök ami mellett olyan éhes vagy, hogy már az első héten feladod, aztán bezabálsz. Mielőtt bárki ilyet venne először gondolkodjon.
2018. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!