Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit érdemes csinálnom? (fogyás...

Mit érdemes csinálnom? (fogyás, izomépítés)

Figyelt kérdés

Fél éve életmódot váltottam, kiiktattam a fehér lisztet, a cukrot, minimalizáltam a zsiradékot, nézem a kalóriát (1200-1300 naponta), rengeteg zöldség-gyümölcsöt eszem, heti 3x edzek (kb fél óra kardió és súlyzós edzés) és lement 10-11 kiló. Most 70 és 72 közt ingadozok a 169 centim mellé (19/L), és még mehetne le pár kiló (bár tudom h a kilók hazudhatnak súlyzós edzés mellett, de kinézetre is mehetne le).

A problémám az, hogy 2-3 hónapja stagnálok. A kérdésem az lenne, hogy mit kéne csinálnom? Ha még van rajtam felesleg, először adjam le azt kalóriadeficittel, több kardióval, aztán kezdjek több kalóriával komolyabb izmot építeni? Most, hogy stagnálok nem tudom, hogy jó-e ez így, ahogy most csinálom. A másik, hogy elgondolkoztam, hogy célszerű lenne-e valamilyen fehérje turmixot vagy szeletet beiktatni, segítene-e a dolgon. Mit ajánlotok ezekre?



2018. jún. 11. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szálkásítani próbálok ilyenkor, változtatok valamit. Csakhogy ilyen brutál kevés kalóriával nem tudok stagnálni, nekemegyszerűen deficitet kell összehozni,. De ezt nem tudod hova csökkenteni, edzel is... Úgyhogy inkább dobd meg a kalóriát néha, biztos belassult az anyagcseréd. Tempósan kéne fogynod ilyen számokkal.


Fehérje kiegészítőnek csak akkor van értelme, ha nem tudsz elég fehérjét enni. Semmivel nem jobb, mint a fehérjedús étel, nem is csodaszer.

2018. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp szálkásíts,tudom,nincs két egyforma test ,de én kb ugyanehhez a magassághoz ,ugyanennyi edzéssel 65 kilónál stagnálok egy ideje . Ha erre elkezdenék tömegelni,az nagyon sok lenne szerintem,persze ízlés dolga , nagyjából olyan 60 ig kéne levinni a súlyunkat,véleményem szerint.

Hogy bírod ilyen kevés kalórián ? Én 1500-1700 között viszek be ,és kínkeservesen megy le ilyen havi 1-2 kiló ,de a kettő nagyon a teteje .

Szerintem vidd feljebb a kalóriát ,és kardiózz többet,mondjuk heti ötször ,én ezt fogom tenni hátha segít .

A fehérjének nincs értelme,ha megeszed normális kajából ami szükséges ,szerintem ez 100-120 g nálad .

Persze ilyen alacsony keretnél,mint 1200 kalória nem biztos,hogy összejött neked ennyi .

2018. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!