Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is érzi magátcsinosnak,...

Más is érzi magátcsinosnak, habár nem az még?

Figyelt kérdés

2 ev alatt , lassan lefogytam szazöt kilóról nyolccvanötre.

167 cm magas 41 eves nö vagyok , 11 eve szultem csaszarral , egy gyermek édesanyja vagyok.

Gondoltam h ahhoz kepest mekkora voltam ebben a súlyban mar csini leszek de meg mindig rengeteg a haj rajtam , föleg hasi tajékon.

Tehat köver vagyok vaskos, de én mégis ahhoz hasonlitom magam , aki voltam es azert ez megis siker .

Ti hogy látjátok ?



2018. jún. 12. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Még egy laza 25-30 kg és jó lesz.
2018. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a fogyásodhoz. Természetesen csinosabbnak látja magát az ember, ha fogy. Jobban tetszik önmagának és még több erőt kap arra, hogy éljen a fogyás, megéri csinálni. Ezért mondják azt, hogy elkezdeni nehéz. Tehát a kezdeti örömök megsokszorozzák az erődet, hogy még többet fogyj!

Én is így voltam vele, 15Kg-ot fogytam, utána még 20-at. :D Bár ez 17 évesen volt, most 25 éves fejjel elég beteg dolognak tartottam, hogy mindezt 4 hónap alatt csináltam meg... De most, hogy dolgozom, nem is bírnám azt a módszert. :)


Tényleg nagyon megéri! Bármilyen ruhát veszel fel, állni fog rajtad valahogy és a többi és a többi.


Hajrá!

2018. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, hogy érzékeled a változást, persze van is mit, de egyes szerencsétleneknek ez nem megy így.


Azt viszont nem értem, hogyan gondoltad, hogy 25-30 kiló felesleggel nem leszel hájas. Nyilván van még hova fogyni.

Rajtam minimum 10 kiló van, kifejezetten hájas vagyok, mivel ennek igen jelentős része hason van. Eh... De azért oldalt megfogni a derekamat más, több részem is lefogyott, ami zsírosabb volt... Van változás s ezt nyilván jó látni (annak, aki nem az a negatív, hogy csak azt látja, hogy mennyi gond van még).


Gratula az eddigiekhez és sok sikert továbbra is! :)

2018. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jún. 12. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenki más, én csak pár centivel vagyok magasabb nálad, voltam 80 kiló, úgy néztem ki, mint egy felfújt lufi. most valahol 65 és 70 között vagyok, így egész jó, de mehetne még lejjebb a lábaimból és a hasamból. de ismerek olyat, akinek nagyon is jól áll a 170 centi mellé a 80-85 kiló
2018. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!