Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Végre elkezdtem hízni. Milyen...

Végre elkezdtem hízni. Milyen edzés segít, hogy a leépült izomzatot elkezdjem visszaépíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon durván lefogytam, egészségügyi okokból. Csont és bőr voltam. Most örömmel érzékelem, hogy végre hizok is, de még gyenge vagyok. Milyen nem megterhelő mozgás van, amivel "formába" hozhatom magam, nem minden áron.
2018. jún. 13. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Onnan indul a történet, hogy az izomépítés hosszú,fáradtságos és kimerítő feladat.
2018. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezt tudom. Én nem csodára vágyom, hogy csinálok két felülést és majd kockáim lesznek, meg újra 60kg...


Így is csoda, hogy kiirhattam erről kérdést...

2018. jún. 13. 08:23
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Ez ok.

De nincs olyan,hogy nem megterhelő és épül az izom. Az izomépítéshez komoly fizikai aktivitás,tápanyagdús étrend,kellő mennyiségű pihenés szükséges.

2018. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Súlyzós edzés, tömegelő étrend. Ha gyenge vagy keress edzőt, de így is hosszadalmas lesz.
2018. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Olyan edzés nincs ami nem megterhelő és jól építi az izmokat
2018. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

# 3 szerintem a sajáét testsúlyos edzés ez esetben bőven elég kezdetnek.

nem hiszem hogy nagy izmokra vágyik a kérdező, inkább átlagos testfelépitésre

2018. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, ami a sétánál már több.

Fél éve még az sem ment. Betegség miatt egy múmiát képzelj el, aki szeretne picit élőnek kinézni.


Örülök, hogy már sikerült 40kgra híznom.

2018. jún. 13. 11:48
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Na, ácsi, a kérdező egészségügyi okból fogyott le, vagyis nem csinálhat egyből nagyon megterhelő izomépítést.

Kérdező, valami rehabilitációs típusú tornát nézz magadnak, akár gyógytornász segítségével, sportorvossal konzultálva. A sport, izomépítés erőfeszítés, igen, de a fokozatosság nagyon fontos, főleg betegségből gyógyulva. Ha nem vagy edzett, és túlterheled magad, azzal többet árthatsz magadnak, mint amennyit használna megfelelő edzettséggel.

2018. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, valahogy a gyógytornász sportorvos fel sem merült bennem.


A kezelő orvosommal meg ez a téma kimaradt, merre és mit kit keressek fel, amit bírok és fokozatosan.

2018. jún. 13. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Yoga? Pilates? A könnyebik fajtákra gondolok, nem haladóknak valóra. Vannak sérülés utáni gyógytornák, amik segíthetnek.
2018. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!