Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbált már valaki úgy fogyni,...

Próbált már valaki úgy fogyni, hogy hetekig csak vizet ivott és nem evett?

Figyelt kérdés

Én szeretném ezt két hétig csinálni. Van egy film - A böjt tudománya https://www.youtube.com/watch?v=fmCUQaBuZCw

Már legalább háromszor láttam és nagyon megfogott. Méregtelenítés és fogyás céljából szeretném kipróbálni.



2018. jún. 13. 13:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A filmet nem lattam, de azzal, hogy ket hetig csak vizet iszol kb 3.5-5kg-ot tudsz fogyni. Az elso 14-15 ora utan mar nagyon ehes leszel, 24-30 ora mulva gyakorlatilag mar csak az evesen jar az eszed. Ez allitolag 72 ora utan elmulik, utana mar nem erez kimondott ehsegerzetet az ember.


A kovetkezo 11 napban arra szamits, hogy elkepsztoen faradekony es dekoncentralt leszel, a normalis emberi mukodesre tulajdonkeppen alkalmatlan.


Lehet hogy most valami sokkolot mondok, de ket hetig nem enni elkepesztoen egeszsegtelen. A meregtelenites nagyon felkapott divatszo lett, de valojaban senki sem tudja megmondani, hogy milyen mergektol is szabadulnal meg igy.


Az egeszen biztos, hogy SOKKAL tobb kart okozol vele a testednek, mint amennyit hasznal a fogyasod.

2018. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Sok szerencsét. Bár ha évekig nem voltál képes az önfegyelemre evés terén, akkor nem gondolhatod komolyan, hogy fél napnál tovább fogod a koplalást bírni, de ahogy gondolod.
2018. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Régen próbáltam hasonlót, de nem ért sokat. Fogy az ember persze, de aztán, mivel megszokja a gyomrod, hogy kevés táplálékot kap, hirtelen visszaállnál a normális adagokhoz, és meghízol tőle, még jobban. Szerintem ezekből max pár napot érdemes csinálni, és olyannal, amiben van kis kalória, pl turmixolt gyümölcsök vagy ilyesmi :) Ott nem áll le az emésztés, mégis egészséges és nem terhel meg annyira.

2018. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Próbáltam-e már éhen halni? Hmm nem


Mindenféle böjtöt meg x napig csinálható kúrát hülyeségnek tartok. Ha valamit nem lehet életvitel szerűen csinálni azzal csak ártasz magadnak. Inkább számolj kalóriát

2018. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A filmben is elhangzanak a fázisok. Állítólag egy idő után elmúlik a rossz közérzet és egyfajta eufóriát éreznek a böjtölők. Állítólag a kísérletek bebizonyították, hogy a szervezet böjt hatására elpusztítja a rákos sejteket, az egészségeseket viszont nem. Ez azért történhet meg, mert az egészéges sejtek evolúciós okokból képesek védekezni hosszabb kalóriamegvonás esetén, a rákos sejtek viszont nem, mert evolúciós tekintetben újnak számítanak. Nem tudok egyetérteni azzal, hogy két hét böjt többet árt mint használ. Legalábbis az alapján amiket eddig láttam, hallottam, olvastam a témában.
2018. jún. 13. 13:52
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogy baromságokat olvastál.
2018. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

"Állítólag egy idő után elmúlik a rossz közérzet"

"Állítólag a kísérletek bebizonyították"


Ja, allitolag. Mar csak az a kerdes, hogy ki allitja.


Nem kell hogy egyeterts vagy hogy higgy benne, attol meg igy van. De esetleg ha ennyire erdekel a dolog akkor miert nem kerdezed meg a haziorvosod?

2018. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A filmet pont azért linkeltem be, mert ott tudományos vizsgálatokkal támasztják alá azokat a dolgokat amiket leírtam. Az állítólag kezdetű mondataim az ott elhangzottakra utalnak. Ők állítják. A kérdésre amúgy értelmes választ csak keveset kaptam.
2018. jún. 13. 14:26
 9/23 anonim válasza:
100%

Ha ez a módszer tényleg elpusztítaná a rákos sejteket akkor nem lenne szükség a baromi ártalmas kemoterápiára és a rákkutatásra sem, nem gondolod? Nem szabad minden picit is tudományos szagú állítást elhinni.

Másrészt fontos ásványi anyagoktól vonnád meg a szervezeted, és ha utána enni kezdenél a testet elkezdene raktározni ismételten, vagyis zsírt felhalmozni.

2018. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A filmből kiderül, hogy a gyógyszeripar nem érdekelt a dologban, mivel ez a kezelésmód ingyen van.
2018. jún. 13. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!