Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is szokott bűntudatot...

Más is szokott bűntudatot érezni fogyókúra után, amikor ismét elkezd átlagosan étkezni?

Figyelt kérdés
Mindig amikor elérem a kívánt súlyt és ismét úgy étkezem mint a fogyókúra előtt, akkor valami bűntudathoz hasonlót érzek. Ez pár nap után elmúlik, de minden fogyókúra után újra és újra előjön.

2018. jún. 13. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, nyugi nem vagy egyedül.
2018. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó érzés tudni, hogy nem vagyok egyedül :)
2018. jún. 13. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy valamit árulj el kérlek: Minek szendvedtél a fogyással, hogyha utána mindent úgyanúgy kezdesz csinálni, mint előtte?
2018. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok kövér. Inkább csak azért csinálom, hogy formában legyek és ne hízzak el nagyon. Nagyjából 5-6 kg-ot engedek hízni a testemnek. Ha már látom, hogy elértem ezt a határt, akkor elkezdek fogyókúrázni. Nagyjából kitapasztaltam, hogy ez az a súlytöbblet ami még a ruhaméretemen belül van, és amit még különösebb erőfeszítés nélkül képes vagyok leadni.
2018. jún. 14. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:

3#

Én évek alatt híztam kb. 10 kilót, szóval azért annyira nem volt rossz az sem, ahogy előtte ettem, csak sok. Ha nagyjából visszaáll az ember, mondjuk 2000kalóriára 1200ról, az a jó, mivel kevesebbel fogyni fog, nem pedig súlyt tartani, ami már a cél.

2018. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!