Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

167 cm-hez 61 kg? Kövér, ideális, milyen,

17/l vagyok, izmos testalkattal (izmosabb, vastagabb comb, lapos has) testzsírom 12% volt, ami elvileg jó, de nem érzem magam soványnak. Heti 5x2órát edzem,és egész keveset is eszem, bár időnként rám jön az édesség hiány :D Mi tegyek, hogy úgy 4-5 kilót le tudjak adni? Szerintetek megéri, vagy jó ez a testalkat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, testalkat, lány, comb, diéta

jún. 13. 16:45  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nekem jó de ha te nem tudod el fogadni magadat akkor fogyj, a lényeg az hogy reggel 6- este 18-ig bármit ehetsz mert azt le mozgod de este 18-tól reggel 6-ig csak is könnyű kaja legyen, sok sikert :-)

A válasz 5%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont jún. 13. 17:17 Privát üzenet
Az adataid alapján, abszolút zsáner,de egy kép többet mondana...

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont jún. 13. 18:13 Privát üzenet
Szerintem tökéletes.

# 3/13Időpont jún. 13. 18:22 Privát üzenet
szia, ez a 12% testzsír biztos? nem kötekedés, de az nagyon kevés egy nőnek.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont jún. 13. 18:25 Privát üzenet

12% rohadt kevés, én is szkeptikus vagyok, főleg a többi szám mellett. El lett az mérve rendesen, azt hiszem.

Mindenesetre nem a kilók számítanak. Nézz magadra, ha nincs testképzavarod s az alapján dönts.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont jún. 13. 19:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztok! Igen, először én is azt hittem, hogy el lett mérve, aztán még 3x komolyan megnézték, ráadásul 2 különböző doki, és egy védőnő :D

# 6/13Időpont jún. 13. 22:53 Privát üzenet

Ha tenyleg 12% a testzsirod, akkor nagyon messze vagy a kovertol. 12% korul a noknek mar elmarad a menstruacioja, annyira alacsony az a szam.

Pelda:

[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont jún. 14. 10:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyjából tényleg olyasmi az alakom mint az első képnek, de kicsit vastagabb combbal, meg egy kicsit (értsd a 70 B ) nagyobb mell

# 8/13Időpont jún. 14. 12:02 Privát üzenet
Képet!!! :-D

# 9/13Időpont jún. 14. 12:21 Privát üzenet

Sok fiú kortársad számára egy ilyen testű lány az álom kategória (köztük nekem is...).

Becsüld meg és húzd ki magad.

18f

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont jún. 15. 05:49 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
19 éves,167cm magas fiúként hány kg lenne számomra az ideális? Hogyan fogyjak le annyira?
17 Éves vagyok és 180 cm magas. Hány kiló lenne számomra az ideális? Erősebb testalkatúnak mondanám magam.
20/L és 161 cm, körte/homokóra testalkat. Mi az ideális kg ezekhez a paraméterekhez?
Egy 166-168cm magas felnőtt nőnek mekkora az ideális nadrág- és felsőméret? És ehhez általában mekkora súly tartozik?
Szerintetek mennyit az ideális súlyon?
Ez ideális testsúly?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!