Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt szűkül össze...

Mennyi idő alatt szűkül össze a gyomor?

Figyelt kérdés
Szeretném csökkenteni az ételmennyiséget, hogy fogyni tudjak. Mennyi idő kell, hogy ez ne legyen kínlódás?
2018. jún. 17. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Nem próbáltam, de volt idő, amikor extrém kis mennyiséget ettem (kalóriában nem, csak térfogatban, súlyban), nem vettem észre változást, szenvedés pedig főleg nem volt, akkor voltam a legjóllakottabb, az étel összetétele mián (miatt, csak szeretem ezt a sajna elavult szót).


Szerintem nincs ilyen, a gyomor automatikusan tágul, ha kell, ha pedig energiahiányból vagy éhes, akkor tökmindegy, mennyire van tele a gyomor, akkor is éhezel.


A jóval kisebb térfogatú, súlyú étel nem feltétlenül jelent kevesebb kalóriát, nem is értem, hogyan gondolod ezt. Nem eszel zöldséget, mert az térfogatos? Mert ha sok kalóriaszegény ételt eszel, akkor mitől szűküljön a gyomor, ha tudna is olyat?


Szerintem laktató és tápanyagdús ételeket egyél, akkor mindegy, hogy mennyi a térfogat, legalábbis nálam így van, de nyugodtan mellédobhatsz 1 kiló zöldséget, ha neked a térfogat is kell.

2018. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hányás hasmenéses vírusnál nekem 4 nap alatt összeszűkült. :D Addig az volt a jó, hogy egyáltalán nem kívántam a kaját és így nem is volt nehéz megállni, hogy ne egyek. Meg émelyegtem egésznap, úgyhogy jól jött. :D Persze nem azt ajánlom, hogy betegséggel fogyózz, csak ennek margójára, úgy 4 nap volt.


25/F

2018. jún. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!