Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális a magasságom és a...

Normális a magasságom és a súlyom?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy nagyon vékony vagyok, de én egyáltalán nem érzem magam annak... nagynak látom a combom, és a fenekem a derekamat pedig túl vékonynak. szerencsére van mellem. 166cm vagyok és túl magasnak érzem magam. 47 kiló vagyok, 16 éves, de már nem szeretnék nőni...

2018. jún. 17. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor szólj muternak,hogy vigyen el pszichológushoz,mielőtt teljesen belehülyülsz ebbe. Már ha nem késő egyáltalán...
2018. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi nagyon kedves vagy XD
2018. jún. 17. 17:50
 3/8 A kérdező kommentje:
azért neked sem kéne gonosznak lenni
2018. jún. 17. 19:08
 4/8 A kérdező kommentje:
és nem vagyok beteg, nem abból áll az egész napom, hogy rinyálok, hogy úr isten hogy nézek ki... csak néha (havonta 1szer) előjön ez az érzés
2018. jún. 17. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Na jó, látom picit eldurvultak az induatok...

Kèrdező: Írj rám nyugodtan privibe, ha szeretnél, megbeszèlhetjük bővebben ha gondolod.

Igen ez testkèpzavar.

Nem vagy magas, ismerek sok 13 èvest, aki ilyen magas ès ők sem magasak.

Ehhez a magassághoz ez a súly kevés, van egy kb ilyen adatokkal rendelkező ismerősöm, ő nagyon vékony, ha fogynak kórházban kötne ki.

Igen, van combja, de az csak izom ès csont.

Szóval nem hiszem hogy te kövèrebb lennél nála, pláne hogy idősebb is vagy nála.

Ennyit tudok látatlanban, azt hogy esetleg kellene-e edzés vagy ilyesmi, azt nem tudom, de szerintem nem kène.

Ismétlem, ha úgy érzed írj nyugodtan, igyekszem segíteni.

2018. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
87%
Ez tényleg testkézavar. Nagyon vékony vagy a 166 cm-hez
2018. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kevés az a súly ennyi cm-hez.


25/F

2018. jún. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Káposztanyalogató válasza:
Nem tudok mást mondani mert mindenki már elmondta a lényeget
2018. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!