Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leállt a fogyásom ugyanannyi...

Leállt a fogyásom ugyanannyi kalória mellett? Valaki segítene mèg elèggè új ez a téma nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 èves fiú vagyok. 176 cm. A fogyást 93 kilóról inditottam.most 81 82 kg vagyok. De volt 78 kg is kb 1 hónapja. Fizikai munkát kezdtem el vègezni probálom a napi 1500 kalóriát tartani, de mióta csinálom a súlyom is nő. A kèrdèsem annyi lenne hogy lehet az izom nő ès azèrt vagyok nehezebb? Hülye kèrdès tudom, de tènyleg nem èrtek ehhez.
2018. jún. 19. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az izom lassan nő, úgyhogy rendes tempójú fogyást nem tud elfedni. Viszont van spontán stagnálás hetekig.



Mondanám, hogy ahogy fogysz, csökkenteni kell a kalóriát azonos tempójú fogyáshoz, de neked nincs hopva, brutál keveset eszel. Ha bírod, hát OK, de fogynod kéne vele, akkor is, ha koplalás és kicsit belassult az anyagcseréd. Bár annyira egyéni ez... Mióta nem fogysz?

2018. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahhoz az időhöz kötnèm amióta elkezdtem dolgozni, ès pont azért nem èrtem mert fizikai munkát vègzem van hogy napi több tonna anyagot pakolok át, mozgatom.
2018. jún. 19. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A makrókat is figyeled? Miket eszel?
2018. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!