Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha jóllakok max.500...

Nagy baj, ha jóllakok max.500 kcallal? Így mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Igazából az a helyzet,hogy 172cm,66kg vagyok,de van rajtam azért túlsúly bőven.

2 hónapig simán eléldegéltem 300-500 kcalon,de ezt úgy,hogy jóllaktam,mert rengeteg zöldséget ettem.

Nem lehet elcsábítani édességekkel,ha éhes vagyok akkor is zöldséget eszek,mert imádom.

Ha heti 3-4szer 45percet tekerek szobabiciklin és 2-3szor saját súlyos edzést csinálok és ennyit eszem mellé az úgy durva nagyon? Mert minél kevesebbet eszem,annál jobban van edzhetnékem.

Így sokat tudok fogyni?

Tudom,hogy így egészségtelen,de az 500 kcallal jóllakok.



2018. jún. 19. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mit eszel egy nap?
2018. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Garantált az ájulás,később az egészségügyi problémák.
2018. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Koplalsz, mindenféle tápanyaghiányra, izombontásra, nagy elszántság esetén halálra számíts.


Tökmindegy, mivel laksz jól. Én soha nem vagyok éhes és étvágyam sincs. Attól még eszem, mert kell (szerencsére érzem az energiahiányt, így akkor is van motiváció, ha nem gondolok arra, hogy enni bizony kell).


S még edzeni is akarsz mellé? Mi történt a 2 hónap alatt, amikor kvázi nem ettél? Nem fogytál sok kiló zsírt és pár kiló izmot, mint minden normális emberi lény ilyen helyzetben?


Sőt. Mi a csudától híztál meg, ha a szinte semmitől is jóllaksz?


Tényleg nem érdekel az egészséged? Ez is fura nekem, hiába tapasztalom, hogy ez általános emberi jellemző...

2018. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap pl. ezt ettem: natúr joghurt, áfonya,paradicsom,répa,zsírszegény túró,bonduelle créatif duo.
2018. jún. 20. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!