Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Szülés után rengeteg plusz kiló lett rajtam. Most 154 cm-hez 80-81 kg vagyok. Gyűlölök tükörbe nézni.

Már nem szoptatom a babám, napi egy órát sétálunk. Igyekszek kicsi adagokat enni, sajnos többnyire 3x van időm rá. Anyagilag nem fér bele, hogy csak zöldség/gyümölcs/fehér húson éljek.

Elkezdtem kalóriát számolni, de nem fogytam vele semmit 3 hét alatt, stagnál a súlyom, pedig figyelek a makrókra.

Hogy tudnék lefogyni legalább 5-10 kg-ot, hogy ne egy kövér disznót lássak magamban?


2018. jún. 20. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Intenzívebb mozgást is be kéne iktatni,mint a séta,aztán térjünk vissza a dologra három hónap múlva!
2018. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hét nem sok. Ha tényleg odafigyelsz az étkezésre, akkor fogyni fogsz. Türelem.
2018. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kalóriát számolsz, jól számolod és kevesebbet viszel be, mint amennyit felhasznál a szervezeted, akkor kizárt dolog, hogy ne fogyjál. Valószínű, hogy nem jól számolod. Egyébként meg kezdj el sportolni, sokkal könnyebb azzal fogyni, mint szenvedni a kalóriaszámolással. A séta nem a legjobb dolog fogyásra.
2018. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Milyen mozgás formát javasolnátok? Nagyon ugrabugrálósat nem szeretnék (óriási mellek, érzékeny méh).

Kalória számlálásnál igyekszek figyelni a makrókra is.

2018. jún. 20. 10:15
 5/8 anonim ***** válasza:

"de nem fogytam vele semmit 3 hét alatt"


Nyilván ami 3 év alatt kúszott fel rád, nem fog 3 hét alatt legurulni...

2018. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress rá a Youtube-on: péntek enikő baba mama torna
2018. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell fehér húst enni a fogyáshoz, gyümölcsöt sem, a zöldség pedig olcsó (de abból se kell rengeteg kiló naponta). Elvileg zöldséget sem kell enni a fogyáshoz, de ajánlom, még akkor is, ha téged sem laktat egy szikrát sem, ahogy engem. Hasznos.


3 hét nem sok, nem mindenkinek indul be a fogyás rögtön, csuda tudja, miért. Van, akinek az első héten lemegy 5 kiló, nyilván főleg víz. Türelem, ekkora felesleghez szükséged lesz rá.


Mennyi kalóriát eszel? Mozogni sem ártana többet, de anélkül is fogynod kell megfelelő kalóriakeret mellett. Ha nem, akkor neked kevesebb kell (vagy több, bár nem tudom elképzelni, hogy valaki, komoly betegségek nélkül koplalással annyira iszonyúan belassítsa az anyagcseréjét, hogy ne fogyjon. néha azért érdemes lehet megdobni a kalóriát, ha alapból igen keveset eszel, ebben már van logika).


5-10 kiló azért elég kevés, 20-nál is bőven lesz háj, hacsak nem vagy kifejezetten izmos. Nem elbátortalanítani akarlak, meg lehet ezt csinálni, csak sok idő.

2018. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami kimaradt: Napi 3 étkezés pöpec, ez a normális, leggyakoribb étkezésszám az embereknél, nem? Nem tudom, de logikusnak tűnik. Amúgyis az számít, hogy neked mi a jó, én nem tudnék ilyen sok étkezéssel fogyni és macerás is lenne ennyiszer enni s ilyen piciket. De ha neked a sok kis étkezés jó, akkor kapj be néha egy pofa mogyorót vagy valami, arra csak van pár másodperced...


Ugrálós mozgás nem kell, rajtam már nincs olyan sok felesleg, de most sem csinálok olyat (csak a futás kezdf bejönni). A séta is jó, de az neked van is, ha kevés is, azért a semminél sokkal több, nekem sincs ilyen melegben több, sőt. Valami kímélő tornát kéne keresned, a te problémáidhoz nem értek, hogy mi való...

2018. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!