Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A napi energiaszükségletem...

A napi energiaszükségletem 2242kcal, ha ezt leviszem 1200kcal-ra+plussz fél órát sétálok gyors tempóban, akkor ennek lesz eredménye?

Figyelt kérdés
Abba az 1200kcal-ba,belefér minden fajta étel,csak a kereten belül maradjak?

2018. jún. 20. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem okos ötlet ennyit csökkenteni. Egyrészt mert nem fogod birni, másrészt pedig később ha megáll a fogyas, nem tudst tovább csökkenteni, mert az 1200 kcal alá nem lehet menni mert az már az egészség rovására megy
2018. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor túlzott lesz a deficited, úgyhogy enyhén koplalsz. S írták, nem is tudod majd hova csökkenteni, bár nem feltétlenül kell, jó lehet a lassuló fogyás is s ott van még a mozgás emelése, hisz ennyi séta még egy minimális egészségügyi mozgást se tesz ki.
2018. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az össz. napi szükségleted 2242 kcal, akkor az alap, ami ahhoz kell, hogy egyáltalán működni tudjál, biztos, hogy meghaladja az 1200 kcal-t. Az alap alá nem érdemes menni, mert ennyi mindenképp kell a szervezetednek. Nézd meg, hogy az mennyi, és úgy kalkulálj.

Nekem kb. 1800-1900 az össz. szükséglet, és 1350-1400-zal fogytam.

2018. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a fél óra séta kalóriafelhasználásban nem sokat jelent, de kezdhetsz ennyivel, nem kell egyből maratont gyalogolni :) Nem jó hirtelen leterhelni a szervezetet, majd fokozatosan elkezdhetsz többet gyalogolni.
2018. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!