Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek ami nem hizlal és...

Mit egyek ami nem hizlal és egészséges?

Figyelt kérdés
L/20

2018. jún. 20. 22:30
 1/7 anonim válasza:
75%
Zöldségek.
2018. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

A kalóriatöbblet hizlal, nem az ételek.


NAGYON megoszlanak a vélemények, mi az egészséges.


De pl. fürtös uborkaszezon van, azt eheted most is szerintem.

Nem vagy éhes, ugye? Mert akkor laktatóbb, tartalmasabb étel kell, ez csak ilyen nasiajánlat...


Én az előbb (pompásan jóllakva) egy kis földimogyorót dobtam be, az még ma nem volt, pedig szokott :) No, egy ideális napban ilyen nincs, de még nem százas az esti evések kihagyása s mostanában úgyis inkább a túl kevés kalória a gond, amiből bajok lesznek.

2018. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Főtt cékla. Egyébként miért a "mit egyek" okozza a gondot a fogyókúrázóknak, amikor éppen, hogy nem kell enni (annyit ) ???!!!
2018. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, a kalóriatöbblet hizlal, nem maga az étel.


Én szeretek amúgy zöldségeket ropogtatni, karalábét, zellert, répát, bambuszrügyet, uborkát. Ezekben nincs sok kalória. De ezek csak akkor jók, ha valamit nassolni akarsz, főétkezés nem váltható ki velük.

2018. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
midnen étel egészséges...
2018. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként miért a "mit egyek" okozza a gondot a fogyókúrázóknak, amikor éppen, hogy nem kell enni (annyit ) ???!!!"


Mert a legtöbb majdnem semmit nem eszik és éhes!

2018. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy a "mit egyek" okozza a gondot. Ugyanis a nem evés nem opció (van, aki szerint az, de azért értitek, gondolom). Enni KELL, de nagyon nem mindegy, mit, hisz akármilyen általános étellel kalóriadeficitben simán lehet éhezni és az elég kellemetlen dolog, én nem is vagyok hajlandó rá (főleg mióta tapasztaltam, hogy megbánom, ha erős vagyok és végigéhezem az éjszakát).


A cékla szerintem is jó, kedves nasim, még laktat is egy picit, amire zöldség nálam ritkán képes.

2018. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!