Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Titeket, akik le kell adjatok nagyobb súlyt,30-40 kilót, mi motivál azalatt a pár év alatt, amig tart a fogyás, hogy ne adjátok fel?

Tény és való h nagyobb súlyt leadni idöigényes ! Es egy , masfel ev utan beleunhat az ember meg akkor is, ha fogyott addig .

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, türelem, idő

2018. jún. 21. 12:42  Privát üzenet  

A válaszok
Mindig a következő leadott kilóra koncentrálok, nem arra, hogy mennyi van még hátra. Az motivál, hogy ha az elsö alkalommal kitartó lettem volna, és nem adom fel, már évek óta vékony lennék.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. jún. 21. 12:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen , csak nem nehez mikor tudod h leadtál 20 at es meg van 20 ?

Es az a 20 lement 1,1,5 ev alatt es meg mindig köver vagy es meg legalabb egy ennyi idö kell a többinek !!!

Es meg mindig sertésnek nez ki az ember !!

Elkeseritö neha

# 2/9Időpont 2018. jún. 21. 12:53 Privát üzenet

Rosszul állsz hozzá.

Ha 120 kilóról lefogysz 115-re, sokkal jobban fogod érezni magad és nagyobb önbizalmad lesz, mint annak a nyominak, aki épp most hízott meg 35 kilóról 36-ra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. jún. 21. 14:16 Privát üzenet

Egyáltalán nem nehéz. Csak te úgy akarsz fogyni hogy nem kellene semmit érte tenni, lusta vagy.

Kevés az akarat erőd.

Ha van egy kis eredmény , az már fel tudja dobni az embert.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2018. jún. 21. 14:28 Privát üzenet

Fotókkal!

Ha pl. 100 kilósan még mindig kövérnek érzed magad, akkor csak keresd elő a képeket, amiken még 120 kiló voltál, nézegesd végig, és látni fogod, mennyivel jobban nézel ki most és mennyire megéri folytatni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. jún. 21. 14:39 Privát üzenet

Az kell hogy motiváljon, hogy normális ember csakis füvet legelhet és 40 kiló alatt kell lennie!

Ha ez nem igaz rád nem vagy normális ember, tegyél érte hogy az legyél!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. jún. 21. 14:43 Privát üzenet

Nem igazán motivál semmi, egyszerűen követem az új életmódomat (több-kevesebb kilengéssel, illetve rugalmassággal). Ha akarnék, se tudnék visszatérni a régire, bár néha azért lazítok. Amikor már 1-2 éve stagnálok, hajlamos vagyok elszállni néha, úgyis mindegy :D De utána összekapom magam s változtatok az étrendemen. Vagy nem. Lehet, hogy nem jó motiválatlan haspóknak lenni, de türelmem az van s egy idő után egyensúlyba kerülnek a dolgok s akkor már tudok fogyni különösebben zavaró korlátozások nélkül is (korlát nekem kell, esetenként elég drasztikus, de ezek jólesnek).

Ha különösebb önuralom kell a fogyáskor, az nekem rossz diéta, nem tartható (némi lazítással) egy életen át...

Nálam 5 év után jöttek a nehézségek, visszahoztam pár előnytelen dolgot, de ma már azok is laktatnak és szerintem nem egészségtelenek, úgyhogy alkalmilag beleférnek, ha mindennap nem is.

A túlzott megszorítások zavarának, úgyhogy engedni szoktam a vágyaimnak :) Szerencsére ahogy telik az idő, egyre szolidabbak.

Úgyhogy szerintem egyszer le fogok fogyni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. jún. 21. 16:24 Privát üzenet
NEM nézek ki sertésnek. Ez is fontos oka lehet motiválatlanságomnak: ruhában a legtöbb ember szerint már OK vagyok. De én látom a hasamat meztelenül... S amúgyis tömegelni akarok, de addig nem teszem, amíg nem szálkásítottam le. Ez lenne a motivációm, de nem tudok csak emiatt erősebb lenni. Inkább a mozgásmennyiség növelésére tud hatni az izmosabb, egészségesebb alak vágya. Végülis a fogyáshoz annak is van köze, esetemben már azon áll vagy bukik a dolog, NEM tudok rengeteget enni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. jún. 21. 16:27 Privát üzenet
Nem tartott évekig ennyi a titok. Rendesen oda raktam magam, eljártam edzeni minden nap, nagyon ritkán csaltam, meg is lett az eredménye: 8 hónap alatt 38 kiló. Ez volt 3 éve, azóta se híztam vissza.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2018. jún. 22. 16:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyobb fogyás után lehet szép bőröm még?
Fogyás vagy izmosodás? Van még rajtam körülbelül 5 kg felesleg. Kicsit tanácstalan vagyok, szívesen nyúlnék már nagyobb súlyokhoz és koncentrálnék az izomépítésre. Elkezdhetem...
Lefogyott lányok/fiúk! Ti hogyan érzitek, nagyobb az érdeklődés irántatok most hogy lefogytatok?
Nektek mi a véleményetek arról, aki nagyobb darab és edzőterembe jár?
Hogy lehet, hogy nagyobb a segge hájasabb mégis kevesebb kiló mint én?
Lesz ennek hatása? Vagy van ennek bármi értelme hogy csinálom? Ha edzőterembe fogok járni meg aerobic órákra napi 2óra nagyobb lesz a várt hatás? Júniusra lesz nagyon komoly látható eredménye?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!