Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket, akik le kell adjatok...

Titeket, akik le kell adjatok nagyobb súlyt,30-40 kilót, mi motivál azalatt a pár év alatt, amig tart a fogyás, hogy ne adjátok fel?

Figyelt kérdés
Tény és való h nagyobb súlyt leadni idöigényes ! Es egy , masfel ev utan beleunhat az ember meg akkor is, ha fogyott addig .

2018. jún. 21. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mindig a következő leadott kilóra koncentrálok, nem arra, hogy mennyi van még hátra. Az motivál, hogy ha az elsö alkalommal kitartó lettem volna, és nem adom fel, már évek óta vékony lennék.
2018. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen , csak nem nehez mikor tudod h leadtál 20 at es meg van 20 ?

Es az a 20 lement 1,1,5 ev alatt es meg mindig köver vagy es meg legalabb egy ennyi idö kell a többinek !!!

Es meg mindig sertésnek nez ki az ember !!

Elkeseritö neha

2018. jún. 21. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul állsz hozzá.

Ha 120 kilóról lefogysz 115-re, sokkal jobban fogod érezni magad és nagyobb önbizalmad lesz, mint annak a nyominak, aki épp most hízott meg 35 kilóról 36-ra.

2018. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán nem nehéz. Csak te úgy akarsz fogyni hogy nem kellene semmit érte tenni, lusta vagy.

Kevés az akarat erőd.

Ha van egy kis eredmény , az már fel tudja dobni az embert.

2018. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fotókkal!


Ha pl. 100 kilósan még mindig kövérnek érzed magad, akkor csak keresd elő a képeket, amiken még 120 kiló voltál, nézegesd végig, és látni fogod, mennyivel jobban nézel ki most és mennyire megéri folytatni.

2018. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az kell hogy motiváljon, hogy normális ember csakis füvet legelhet és 40 kiló alatt kell lennie!

Ha ez nem igaz rád nem vagy normális ember, tegyél érte hogy az legyél!

2018. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán motivál semmi, egyszerűen követem az új életmódomat (több-kevesebb kilengéssel, illetve rugalmassággal). Ha akarnék, se tudnék visszatérni a régire, bár néha azért lazítok. Amikor már 1-2 éve stagnálok, hajlamos vagyok elszállni néha, úgyis mindegy :D De utána összekapom magam s változtatok az étrendemen. Vagy nem. Lehet, hogy nem jó motiválatlan haspóknak lenni, de türelmem az van s egy idő után egyensúlyba kerülnek a dolgok s akkor már tudok fogyni különösebben zavaró korlátozások nélkül is (korlát nekem kell, esetenként elég drasztikus, de ezek jólesnek).

Ha különösebb önuralom kell a fogyáskor, az nekem rossz diéta, nem tartható (némi lazítással) egy életen át...


Nálam 5 év után jöttek a nehézségek, visszahoztam pár előnytelen dolgot, de ma már azok is laktatnak és szerintem nem egészségtelenek, úgyhogy alkalmilag beleférnek, ha mindennap nem is.

A túlzott megszorítások zavarának, úgyhogy engedni szoktam a vágyaimnak :) Szerencsére ahogy telik az idő, egyre szolidabbak.

Úgyhogy szerintem egyszer le fogok fogyni.

2018. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM nézek ki sertésnek. Ez is fontos oka lehet motiválatlanságomnak: ruhában a legtöbb ember szerint már OK vagyok. De én látom a hasamat meztelenül... S amúgyis tömegelni akarok, de addig nem teszem, amíg nem szálkásítottam le. Ez lenne a motivációm, de nem tudok csak emiatt erősebb lenni. Inkább a mozgásmennyiség növelésére tud hatni az izmosabb, egészségesebb alak vágya. Végülis a fogyáshoz annak is van köze, esetemben már azon áll vagy bukik a dolog, NEM tudok rengeteget enni.
2018. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartott évekig ennyi a titok. Rendesen oda raktam magam, eljártam edzeni minden nap, nagyon ritkán csaltam, meg is lett az eredménye: 8 hónap alatt 38 kiló. Ez volt 3 éve, azóta se híztam vissza.
2018. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!