Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra befolyásolja a...

Fogyókúra befolyásolja a menstruációt? 16/L

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
befolyásolhatja, főleg még fiatal korba mikor nem áll be, rengeteg tényező befolyásolhatja
2018. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%
Igen.
2018. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 éve kb eléggé fogyókúráztam és az előző hónapban is és a mostani hónapban is késett néhány napot a menstruációm. Barátnőm azt mondta hogy a fogyókúra miatt késett. Lehetséges ez?
2018. jún. 22. 21:41
 4/11 anonim válasza:
75%
Néhány nap késés tök normális. Nem vagyunk gépek. Így nincs mitől félned. +/- 1 hét csúszás belefér.
2018. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jún. 22. 21:54
 6/11 anonim válasza:

Amennyiben nem egy drasztikus fogyókúrát csinálsz, nem hiszem, hogy befolyásolhatja. 16 évesen szerintem már rég beállt... (másik kommentelőnek)

Nekem akkor szokott késni, ha úgy állok hozzá, hogy jajj meg fog jönni, jajj megint haldokolni fogok, stb., szóval, ha várom.

De nyugodj meg, nincs nagy baj :)

18/L

2018. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen, befolyásolja, ahogy az aktívabb testedzés is.
2018. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam akkor hogy nincs komoly baj
2018. jún. 22. 23:02
 9/11 anonim ***** válasza:

ugyan mi a vihartól állna be 16 évesen??

vannak olyan 20-23 éves lányok is akiknek néha néha késik még 1hetet is

16 évesen nem fog percre pontosan megjönni

ezért megy a pánik folyton, hogy "jajj terhes vagyok nem jött meg már 1 napja késik" mert azt hiszik még az ilyen 17-18 évesek is, hogy nekik már fixre beállt

csak úgy szimplán is késhet ebbe a korba még, nem kell neki kiváltó ok, ha most kezdte szexuális életét vagy megint van aktuális partner attól is késhet, ha fogyózni kezdett vagy bármi életmód változás attól is késhet, ha nagyobb fizikai terhelésnek volt kitéve attól is késhet...

pár nap késést bármi okozhat ebbe a korban, és mint mondtam is nem is feltétlen kell kiváltó ok

meg kéne már végre ismerni a testetek működését, legalább pár cikket olvassatok már el vagy valami

2018. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Annak, hogy egy évvel ezelőtt fogyókúráztál, már semmilyen hatással nem kéne hogy legyen az azóta 11-12. menzeszedre...

Eddig mennyire volt rendszeres? Fogyókúra előtt? Azóta az egy évben? És még millió másik kérdést feltehetnék ami nélkül semmi konkrétat vagy megynyugtatót nem lehet írni. Tudom, hogy ebben a korban a felvilágisító órákon csak nevetgélni szokás meg pirulgatni, de néha oda is lehet az ilyenekre figyelni, főleg, hogy a saját testedről van szó.

2018. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!