Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 155cm és 63kg-os lány vagyok....

155cm és 63kg-os lány vagyok. Fogyni akarok. Mit egyek reggelire, ebédre, vacsorára. Naponta hányszor egyek? És hány óránként?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, mit sportolsz?
2018. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

15eves vagyok.

Nem sportolok semmit.

Nagy gond?

Nem lenne elég ha sétálnak.

Meg gyakorlatokat csinálnák pl hasprés vagy netről néznek videókat is napi 15 mindből kb.

2018. jún. 25. 19:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani, mert nem mindenkinek ugyanaz a jó és több jó étrend van. Még csak a kalóriaigényedet sem tudjuk. Mindenesetre mozgás legyen az életedben.
2018. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De, a séta is jó, csak sok legyen belőle (kevéssel is fogyhatsz, csak akkor jobban kell ügyelni az étkezésre és a kevés kalóriás étrend nehezebb). Később azért jó lenne, ha lenne kardió (jó a keringési rendszernek és sok kalóriát éget az időtartamhoz képest) és megmozgatnád azokat az izmaidat is, amiket sétával nem (én ezért kezdtem el súlyzózni, de persze ez nem kötelező, de futástól sem lesznek jó karjaim).
2018. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De mégis.

Milyen husfeleket egyek?

Vagy gyümölcsöket?

Hallottam hogy van olyan gyümölcs ami fogyokuránal ártalmas mert hizlal.

És hogy zsírt is kell fogyasztani mert arra szüksége van a szervezetnek.

Valaki azt mondja hogy zsírt tilos mindenki mást mond/ír.

2018. jún. 25. 19:52
 6/11 anonim ***** válasza:

A zsír esszenciális tápanyag, ez nem kérdés, egy keveset vigyél be.

Hús nem kell, gyümölcs se kell (én eszem, mert szeretem), olyan nincs, hogy valami étel hizlaljon, csak a kalóriatöbblet hizlal. Úgyhogy bármilyen gyümölcsöt ehetsz, ha nem szállsz el vele (pl. én az aszalt datolyát addig eszem, amíg van, így fogyásnál, de általában máskor is tiltólistás nálam. de a mazsola és a banán a legszigorúbb diétámba is befér, mert azokból keveset eszem. viszont pl. a bogyós gyümölcsök mennyiségben is jobban mehetnek, mert nem nagyon cukrosak. a görögdinnye szerintem durván előnytelen egy átlagos fogyni vágyónak, hiszen ezt a gyümölcsöt tipikusan kilószámra esszük, igazából ízesített és szilárd cukros víz, de aki képes egy szeletet enni és nem kavar be neki, annak mehet).

2018. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kiegészítem az előzőt, mert csak azt írtam, hogy hús nem kell, azt nem, hogy milyet ehetsz. Bármilyet, ami legális :). Illetve diéta- és egyénfüggő, hogy melyik célszerű. 150 grammos zsírkerethez más hús előnyös, mint egy 30 grammoshoz s ha utálod a sovány húst, ne edd. Plusz ha rossznak tartod az állati telített zsírt, akkor is csak a sovány húsok maradnak. Én a minőségi s nem üzemi húst venném, de ez már nem a fogyás témája.
2018. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már hogyne kellene hús? Egyél nyugodtan, főleg halat, csirkét, de prézli nélkül. Nem ilyen KFC-s neg mekis vackokat. Emellett egyél tojást is! Ilyen haspréseket teljesen felesleges csinálnod, inkább kezdj el biciklizni, én nagyon gyorsan fogytam vele, de csak szépen fokozatosan növelve a távot. Nagyon fontos a rengeteg víz! Minél több, annál jobb. Én nagy gyümölcsfanatikus vagyok, eddig semmi bajom nem lett tőlük. Ha mostanában megéhezek napközben, bekapok egy almát, vagy leülök és dinnyét eszek. A fogyás pedig szinte csak begyorsult, és egy grammot nem híztam eddig tőlük, pedig tényleg sokat eszek. Persze ne kilóra edd, de napi két-három almától semmi bajod nem lesz. De a banánt inkább hagyd. Egyébként a legjobb napi hat-hétszer enni, de mindig mértékkel.
2018. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen sokkat segítettek.

És reggelire egy szendvics egy kis felvágottal belefér?

2018. jún. 25. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy bele fèr, ez semmi
2018. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!