Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt hány kg fogyás?

Egy hónap alatt hány kg fogyás?

Figyelt kérdés

18 éves, 178 cm magas lány vagyok. Mikor formában vagyok, egészségesen táplálkozom és eleget mozgok, akkor vagyok olyan 60-1 kg. Az utóbbi időben azonban az érettségi miatt nem volt időm mozogni, elhanyagoltam magam és sok chipszet és minden mást ettem. Magyarul sokat és egészségtelent ettem és szó szerint semmit sem mozogtam. Így a súlyom jelenleg 68 kg.


Tudom, hogy mit és hogyan kellene ennem, mit és mennyit kellene ennem (volt idő, amikor nagyon odafigyeltem ezekre és kitapasztaltam a saját testem működését és igényeit), a lehetőségek is adottak.


Tehát, a kérdésem csupán az lenne, hogy mennyit tudnék lefogyni egy hónap alatt?



2018. jún. 27. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egészségesen 3 Kgt, de nincs szükséged így sem fogyásra, pont jó vagy
2018. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
HEti fél és egy kg közötti a reális érték, de egy kg-ot csak nagy túlsúly esetén ésszerü betervezni. A te esetedben nincs túl sok plusz rajtad, ezért a heti fél kg az, ami még egészséges lehet.
2018. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 0.5kg zsírt igyekezz leadni. Fogyhatsz gyorsan, koplalással, vagy csak extrém sok edzéssel is, de 0.5kg zsírnál többet nem nagyon tudsz leadni rövid idő alatt (1 hét). Ha durva kalóriadeficitbe kerülsz, csak izomból fogysz, ami esztétikailag csak rontana az összképen. Szóval ne gyorsan akarj fogyni, hanem tartósan, zsírból.
2018. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!